lekarz Andrzej Madej

Wizyta katastrofa. Byle szybko, byle jak, wraz z epitetami rzucanymi w moją stronę i "wycieczki personalne". Nikomu nie życzę wizyty u tego Pana.

Wspaniały Lekarz, konkretny bez ściemniana jak większość lekarzy byleby wyciągnąć więcej kasy . Zapewne nie wszystkim odpowiada szorstkie podejście doktora ale idziemy do niego żeby nas leczył a nie nam "słodził". POLECAM!!!

Jednym słowem NIE POLECAM bierze pieniądze za nic... tak za nic Panie doktorze bo robi nadzieję a później się wykręca że on to mówił a sam osobiście zalatwia papiery w szpitalu na zabieg a kolega po fachu odrzuca... a bo ząb nie wyleczony a to że za gruby.... ale jak kase brać to nie mówi że się nie nadaje człowiek do zabiegu... polecam iść do kogoś innego!

Nie wierzę w te negatywne oceny. Lekarz wspaniały, idealnie się sprawdza do masakrycznych, trudnych przypadków, jest genialny w niesieniu pomocy pacjentom z groźnymi urazami. Być może jest lekko obojętny przy małych zwichnięciach w poradniach a całe serce wkłada w skomplikowane połamania na oddziale. Widziałam go w akcji na nocnym dyżurze. Bardzo przejęty przyjmował ze strasznego wypadku ludzi, operował do rana i jeszcze na koniec zrobił obchód przed zakończeniem dyżuru. Zmęczony ale empatyczny. Profesjonalista. 12 lat minęło od casu jak składał moją biedna nogę dletego i zawsze go polecam. Znajomi są wdzięczni za wskazanie tego wspaniałego lekarza

Jednym słowem MASAKRA ! Już od samego początku wywiadu "lekarz" pozwolił sobie na wiele nieprzyjemnych komentarzy w stronę moją oraz osoby towarzyszącej . Następnie zaczął używać takich określeń jak "ćwok" czy też "jełop" w moim kierunku . całej wizycie towarzyszyła narracja mocno zaznaczająca WYŻSZOŚĆ P. Andrzeja oraz jego brak szacunku do pacjenta. Chciałbym stanowczo ostrzec, aby jak najmniej osób miało okazję doświadczyć tak nieprzyjemnych zachowań ze strony "lekarza", który jak wiemy powinien nieść pomoc .

Naprawdę Nie Polecam NIESTETY Podejście do pacjenta - dziecka beznadziejne do opiekuna jeszcze gorsze- usłyszałam że trzeba być powalonym żeby człowieka budzić Przykre że lekarz na nocnym dyżurze śpi a bezczelny pacjent go budzi Przepraszam ale stan nagły wymagał nocnej konsultacji która z wielką laska i bólem pan odpękal Jedyne czego się bał to przelac swoją wiedzę na papier bo według niego wszystko było w normie Na szczęście trafiłam z dzieckiem tej samej doby do prawdziwego lekarza Boję się pomyśleć co by było gdybym go posłuchała

Polecam tego lekarza. Leczył moje biodro zwichnięte biodro. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za pomoc.

Nie rozumiem skąd te pozytywne komentarze.Wizyta na NZF, wyraźny brak empatii... niechęć do przedłużenia zwolnienia lekarskiego po 6 tyg od złamania. Ręka ewidentnie boli, przesila się przy zwykłych pracach domowych. Lekarz nie wierzy, nie słucha argumentów, że muszę w pracy dźwigać, przenosić... Komentuje w dziwny sposób "Najlepiej leżeć i patrzeć sufit". Przytacza swoje osobiste historie że też miał takie złamanie i chodził do pracy... Nie jest to lekarz do którego powrócę.

bardzo mile wspominam pobyt w szpitalu ,i wielkie serce w tym co wykonuje dr Madej Dziekuje za wszystko

Wspaniały profesjonalista! Cudowny człowiek! Dzięki temu wspaniałemu lekarzowi, jego fachowej porady, rozmowy przed przyjęciem na oddział, uniknęłam operacji niepełnosprawnego syna, która jak wynika z konsultacji z innym lekarzem nie spełniłaby naszych oczekiwań, jedynie mogłaby przysporzyć większego uszczerbku na zdrowiu. Nie zapomnę tych słów:" wolę 3 konsultacje dodatkowe, niż jednemu dziecku zrobić krzywdę". Takich lekarzy nam potrzeba - z powołania i dla ludzi! Dziękuję!