lekarz Andrzej Madej

Ortopeda

Polecam tego lekarza. Leczył moje biodro zwichnięte biodro. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za pomoc.

Nie rozumiem skąd te pozytywne komentarze.Wizyta na NZF, wyraźny brak empatii... niechęć do przedłużenia zwolnienia lekarskiego po 6 tyg od złamania. Ręka ewidentnie boli, przesila się przy zwykłych pracach domowych. Lekarz nie wierzy, nie słucha argumentów, że muszę w pracy dźwigać, przenosić... Komentuje w dziwny sposób "Najlepiej leżeć i patrzeć sufit". Przytacza swoje osobiste historie że też miał takie złamanie i chodził do pracy... Nie jest to lekarz do którego powrócę.

bardzo mile wspominam pobyt w szpitalu ,i wielkie serce w tym co wykonuje dr Madej Dziekuje za wszystko

Wspaniały profesjonalista! Cudowny człowiek! Dzięki temu wspaniałemu lekarzowi, jego fachowej porady, rozmowy przed przyjęciem na oddział, uniknęłam operacji niepełnosprawnego syna, która jak wynika z konsultacji z innym lekarzem nie spełniłaby naszych oczekiwań, jedynie mogłaby przysporzyć większego uszczerbku na zdrowiu. Nie zapomnę tych słów:" wolę 3 konsultacje dodatkowe, niż jednemu dziecku zrobić krzywdę". Takich lekarzy nam potrzeba - z powołania i dla ludzi! Dziękuję!

Pomocny, bardzo kontaktowy, miły za każdym razem. Z wielkim poczuciem humoru i taktem. Po rocznych wizytach u niego i wielu innych lekarzy polecam w 100%! Moim zdaniem indywidualnie podchodzi do każdego przypadku. Podsłyszane w poczekalni opinie innych również świadczą o jego dobrej renomie.

Podsłyszane w poczekalni opinie innych również świadczą o jego dobrej renomie.

Leczyłem u tego lekarza złamanie śródręcza, obojętne podejście do pacjenta, zaraz na wejście otrzymałem pytanie "czego chcesz tutaj". Po krótkiej rozmowie lekarz stwierdził, że mam nosić szynę bo nie chce mu się gipsu zakładać...

Trafiłam do niego przez przypadek i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo uprzejmy i po latach leczenia nie wpadł w rutynę.

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza i wdzięczna za ludzką postawę i kompetencję.Dziękuje mu bardzo. Krystyna i Ryszard Zielińska Zielińscy Grudziądz

Pan doktor uratował mi rękę! Polecam z czystym sumienie bo nikomu nie odmówi pomocy!Świetny lekarz jakich mało!!!!

Z czystym sercem polecam mnie leczy od 10 lat i jak narazie z dobrymi prognozami na przyszłosc