lekarz Andrzej Madej

Leczyłem u tego lekarza złamanie śródręcza, obojętne podejście do pacjenta, zaraz na wejście otrzymałem pytanie "czego chcesz tutaj". Po krótkiej rozmowie lekarz stwierdził, że mam nosić szynę bo nie chce mu się gipsu zakładać...

Bierze kase nie wiadomo za co, przy problemie z kolanem nawet dobrze dobrze go nie zbada prawie że przez spodnie, no bo po co badać niech pacjent jeszcze pare razy poprzychodzi kase nabije, inny lekarz od razu doszedł o co chodzi bo porządnie zbadał, ten tylko popatrzył szkoda słów

cwany aktor ?????????????????????????????

cwany aktor ?????????????????????????????

Z czystym sercem polecam mnie leczy od 10 lat i jak narazie z dobrymi prognozami na przyszłosc

Pomocny, bardzo kontaktowy, miły za każdym razem. Z wielkim poczuciem humoru i taktem. Po rocznych wizytach u niego i wielu innych lekarzy polecam w 100%! Moim zdaniem indywidualnie podchodzi do każdego przypadku. Podsłyszane w poczekalni opinie innych również świadczą o jego dobrej renomie.

Podsłyszane w poczekalni opinie innych również świadczą o jego dobrej renomie.

Pan doktor uratował mi rękę! Polecam z czystym sumienie bo nikomu nie odmówi pomocy!Świetny lekarz jakich mało!!!!

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza i wdzięczna za ludzką postawę i kompetencję.Dziękuje mu bardzo. Krystyna i Ryszard Zielińska Zielińscy Grudziądz

Trafiłam do niego przez przypadek i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo uprzejmy i po latach leczenia nie wpadł w rutynę.

Lekarz zoperował skomplikowanie złamanie nogi, dzięki czemu chodzę.Polecam:)

Lekarz zoperował skomplikowanie złamanie nogi, dzięki czemu chodzę.Polecam:)

Polecam swietny fachowiec po wypadku postawil mnie na nogi dzieki niemu do dzis chodze uniknolem wozka inwalidzkiego.