Andrzej Mainka

Lekarz rodzinny

2,2

Ja bardzo polecam tego lekarza. Byłam pierwszy raz. Moje wrażenia z wizyty są bardzo dobre. Doktor był uprzejmy, bardzo zaangażowany w diagnozę (dość skomplikowaną), wnikliwy i jak widać kompetentny. Zalecił potrzebne badania i uzupełnił leczenie. Wyjaśnił co trzeba. Na pewno będę kontynuować opiekę lekarską u niego.

Bardzo przykry człowiek, upierdliwy i mający zdecydowanie za wysokie ego na pełnienie takiej funkcji w życiu społecznym

Byłam u tego lekarza kilkakrotnie, nigdy się nie zawiodłam jeżeli chodzi o diagnozę i co jest rzadkośćią w tych czasach nie ma problemu ze skierowaniem na diagnostykę,chociaż w przypadkach uzasadnionych.Ze spokojnym sumieniem mogę tego lekarza polecić jeżeli chodzi o badania endoskopowe, w mojej ocenie było to najprzyjemnejsze badanie gastryczne, (jeżeli można tu mówić o przyjemności ), które miałam robione tzn.najmniej uciążliwe . Mimo takiej trochę oschłości w obyciu Polecam

Nigdy więcej nie odwiedzę gabinetu tego lekarza i wszystkim odradzam.

Nigdy więcej nie odwiedzę gabinetu tego lekarza i wszystkim odradzam.

Byłem u niego dwa razy (do innych były kolejki - a do niego nie), przy pierwszej wizycie stwierdził iż nie mam zapalenia gardła tylko za dużo palę (nigdy nie paliłem) - po 3 dniach odwiedziłem innego lekarza i dostałem antybiotyk. Drugi raz stwierdził, iż symuluje a ja co zjadłem to "oddałem" - bo się zatrułem. To nie lekarz nie rozmawia z pacjentem, nie tłumaczy, jedyne co to pyta czy ma się uczulenie bo chce przepisać drogi lek. Wiem co to za krwiopijca bo rozmawiałem na jego temat z przedstawicielami medycznymi, którzy powiedzieli: "PISZE DUŻO" - myślę że też dużo jeździ na wakacje - DNO !!!

Piątek po 16:00. Upał ponad 30st. 3 letnie dziecko z kleszczem do usunięcia. Lekarz nie dość, że nie udzielił pomocy mojemu dziecku to jeszcze wyrzucił mnie z gabinetu. Kazał mi jechać do przychodni pediatrycznej gdzie jest leczone dziecko. Nawet nie spojrzał na syna. A co z przysięgą Hipokratesa panie pseudodoktorze ????????? Niemiły, arogancki, opryskliwy typ. ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!!!