dr Andrzej Majchrowski

Neurochirurg

Panie doktorze,gdzie Pan jest??nie ma Pana w Poradni ,ani na oddziale neurochirurgii......nie chcę zmieniać lekarza!!

Od kiedy nie pracuje w szpitalu w Olsztynie ( Uniwersytewki ). Reszta nie kompetenenych , pajasy, nie myłi , nie ludkich. Do niczego. Pan Profesor czy Pan wie z kim Pan pracuje?

Od kiedy nie pracuje w szpitalu w Olsztynie
( Uniwersytewki ).

Od kiedy nie pracuje w szpitalu w Olsztynie ( Uniwersytewki ). Reszta nie kompetenenych , pajasy, nie myłi , nie ludkich. Do niczego. Pan profesor czy Pan wie z kim Pan pracuje?

Od kiedy nie pracuje w szpitalu w Olsztynie
( Uniwersytewki ).

Lekarz, który swym paplaniem wprowadził w błąd mojego tatę, który by przez niego poddał się zupełnie niepotrzebnemu zabiegowi.Stek słów niepopartych działaniem, fałszywy uśmieszek na ustach, a jedynie tylko gifty w głowie.Nie polecam!Ojciec wyleczony za pomocą nastawiania kręgosłupa, a dr majchrowski chciał na stół.Ponoć nie pracuje już w zawodzie.I całe szczęście.Dziś dopiero odnaleziono zagubione papiery taty.Żenada

Odkąd pan Majchrowski nie pracuje w olsztyńskim szpitalu, wszystko inaczej funkcjonuje. Jedyne co można było usłyszeć, to negatywy z jego ust na swoich współpracowników, oraz przełożonych.Teraz mamy specjalistów, z którymi aż miło się pracuje.A z tego co wiadomo, pan dr.nie pracuje już w branży.Całe szczęście, bo kompetencje zawodowe nikłe.Zastrzyku zrobić nie potrafił.Oby jak najmniej lekarzy, którzy w zawodzie pracują od czasu do czasu....

Byłam na wizycie po za numerkami, przyjął wszystkich z po za kolejki choć było bardzo pożno. Poświęcił dużo czasu, spokojnie tłumaczył, troszkę wstydliwy, ale bardzo miły. Pacjentki które dłużej Go znały wypowiadały się w samych superlatywach. Ja muszę podjąć decyzję o operacij.

Lekarz, który "uprzejmością" nadrabia deficyty wiedzy przed swoimi kolegami z branży.Byłam umówiona do zabiegu, w ostatniej chwili dowiedziałam się, że już nie pracuje nigdzie.Odszedł na emeryturę?..Dużo paplaniny, mało działania.Nie opłaca się płacić,bo nie ma komu.Uprzejmość to nie wszystko.Ja załatwiałam po znajomości.I nie załatwiłam.

Jestem pacjentką dr Majchrowskiego,wspaniały lekarz,specjalista,potrafi wytłumaczyć i poświęca dużo czasu dla pacjenta,wzbudza zaufanie,polecam każdemu znajomemu takiego fachowca.Szacunek dla doktora.Serdecznie pozdrawiam

Wspaniały lekarz, popieram wyżej napisane komentarze, miałam operację na kręgosłup szyjny u Pana doktora,polecam i pozdrawiam panie doktorze,pacjentka.

Bardzo kompetentny, a do tego "ludzki" lekarz.Polecam

Bardzo kompetentny, a do tego "ludzki" lekarz.Polecam