prof. Andrzej Marchel

Neurochirurg - Profesor

3,5
3,3

Nie chce ujmować Panu Profesorowi kompetencji, bo pewnie wielu pacjentom pomógł. Moja diagnoza brzmiała- : nie może pani mieć tętniaka tętnicy kręgowej, bo jest to bardzo rzadko występujące schorzenie" - dodam, że profesor nie spojrzał nawet na płytę z badaniem. Po kolejnych badaniach w innych placówkach rozpoznano u mnie trzy tętniaki tejże tętnicy. Cena wizyty 200 zł- czas wizyty 8 minut, a w międzyczasie odebrane trzy telefony PRYWATNE. osobiście ja byłam zdegustowana sposobem, w jaki profesor postawił moją diagnozę.

jako lekarz bardzo dobry fachowiec,do swojej pracy podchodzi indywidualnie do danego pacjenta,historie choroby bardzo dobrze tłumaczą lekarze wspomagający,profesor poświęca czas w miarę możliwości,w/g mnie duży szacunek co do prowadzenia operacji

bardzo dobry specjalista w swoim fachu godny polecenia uratował moją żonę ,specjalista od nerwiaków.Niestety jako profesor ma dużo obowiązków i zobowiązań.

dobry lekarz ,godny polecenia jako fachowiec,ma dobry zespół lekarzy ,zaplecze pielęgniarek częściowo d/d mało współczucia dla chorych ,mylą leki