dr n. med. Andrzej Marciniak

Urolog

Bardzo kompetentny,zajmuje się trudnymi przypadkami,świetny w nowotworach u mężczyzn czy np przypadłościach jąder, przez co niezwykle zajęty bo ciagle na bloku operacyjnym. Masz poważny problem - polecam.

nie jest uprzejmny nie potrafi podeisci do choroby powaznie bylam tylkp raz i zostalam zle potraktowana weszlam do gabinetu i wyszlam bez rzadnej diagnozy choc na nerki choruje od roku

polecam P. Marciniaka. byłem pacjentem mna oddziale urologii a On jest tam NUMER1 (jego koledzy moga brac przykład ) Grzegorz

Grzegorz

Przyszłam do niego z przewlekłym zapaleniem pęcherza, stwierdził, że to nie jego działka i wysłał z powrotem do lekarza rodzinnego, aby ten wydał kolejne skierowanie, ale tym razem do nefrologa. Całe szczęście, że znalazłam innego, prywatnego urologa, który od razu rozpoczął leczenie. Kiedy powiedziałam mu co mnie spotkało od razu wiedział, że to lekarz z Gorzowa (ten leczy w innych miejscowościach). Marciniak nie wypisał mi żadnej recepty, a fakt iż cierpię wydawał się go zupełnie nie interesować. Potraktował mnie gorzej niż przedmiot. Jest to lekarz pozbawiony wrażliwości na czyjś ból. Stwierdził, że on jest jedynie od "nacinania". Zdecydowanie nie polecam.

Nie prowadzi aktualnie praktyki prywatnej

Nie prowadzi aktualnie praktyki prywatnej

Jest wykształcony, uprzejmy i komunikatywny. Ma czas dla pacjenta.

Jest wykształcony, uprzejmy i komunikatywny. Ma czas dla pacjenta.

Operował mojego męża,zawdzięcz mu życie. Potrafił pomóc choremu i podtrzymać na duchu rodzinę. Dzięki Niemu mąż żyje!

Operował mojego męża,zawdzięcz mu życie.
Potrafił pomóc choremu i podtrzymać na duchu rodzinę.
Dzięki Niemu mąż żyje!

OPERACJA TO JEDYNE WYJSCIE Z SYTUACJI TAKIE JEST JEGO ZDANIE W INNYM MIESCIE USLYSZALA CALKIEM ODMIENNE ZDANIE O MOJEJ CHOROBIE

fachowiec .kompetentny.kontaktowy.uprzejmy-polecam innym

fachowiec .kompetentny.kontaktowy.uprzejmy-polecam innym