dr n. med. Andrzej Mazurek

Ginekolog

3,7
3,6
3,9

Bardzo jestem zadowolona z wizyt. Doktor dużo wie, pomógł mi wiele razy, podczas gdy inni lekarze byli bezradni. Nie faszeruje niepotrzebnie lekami, dba o dokładną diagnostykę.

Najlepszy lekarz ginekolog, o wspaniałym podejściu do pacjenta! Bardzo solidny i uważny specjalista. Dzięki niemu przetrwałam bardzo trudne chwile i również dzięki jego fachowej opiece dzielnie zniosłam swoją jedyną i bardzo późną ciążę (44 lata!). W tej chwili mam wspaniałego 6 letniego synka i jestem szczęśliwą mamą. Zawsze bardzo serdecznie wspominam doktora i polecam go wielu Paniom, które w swoich problemach zdrowotnych potrzebują troski i uwagi.

Mój najlepszy ginekolog. Odkąd na niego trafiłam nie chcę chodzić do żadnego innego. Dzięki niemu uniknęłam zbędnych operacji. Bada dokładnie, w cenie usg za każdym razem, i cytologia. Uprzejmy i bardzo doświadczony.

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. POLECAM Ż CAŁEGO SERCA.Interesuje się pacjentem nawet poświęcając swój wlasny czas, wychodzi poza ramy zwykłej opieki lekarskiej, poświęca tyle czasu ile trzeba, bada dokładnie i rzetelnie, jest zawsze pod telefonem,doradza, wspiera, jest oparciem i wspaniałym fachowcem w jednym. Był że mną i prowadził sprawę mojej operacji - temat ogromnie dla mnie tridny i bolesny ale z jego pomoca i sila spokoju wrocilam do zdrowia.Taki lekarz to skarb i wyjątek w dzisiejszych czasach.

Świetny fachowiec i lekarz z ogromnym sercem do pacjentów. Ma prawdziwe powołanie do zawodu, oddany pacjentom, nigdy nie zostawia nikogo w potrzebie i bez pomocy.

dr Mazurek jest bardzo miłym i uprzejmym lekarzem. Jestem w 18 tygodniu ciąży i prowadzi ciąże od początku. Zaleca co miesiąc badania, na każdej wizycie pyta jak się czuje, czy czegoś się obawia, czy mam pytania, zawsze odpowiada na te pytania i wyjaśnia pewne odczucia itd. Jest bardzo miły, na każdym badaniu słuchamy bicia serduszka dzidziusia, nie zaleca tak częstych badań USG bo niby po co? Byłam na pierwszym prenatalnym w 12 tygodniu ciąży i teraz wybieram się na drugie w 22 tygodniu. Ja również uważam że nie ma potrzeb zbyt częstego robienia tych badań. Dr. Mazurek dał mi tel do siebie i powiedział, że jak tylko będzie mnie coś niepokoiło śmiało mogę do niego zadzwonić. Raz nawet nie mógł rozmawiać także oddzwonił po 15 min. Gorąco polecam Pana doktora.

Nie polecam, jest nieuprzejmy, gdy źle się czułam i miałam złe wyniki chciałam zwolnienie do pracy a on mi powiedział że nie może wydać bo już w karcie wpisał że jest wszystko dobrze. Nic nie mówi, w karcie nic nie pisze, raz coś każe a potem przy kolejnej wizycie robi wielkie oczy że coś takiego powiedział. Pacjentkę ma za idiotkę. Gania na wizyty prywatne co dwa tygodnie i każe sobie płacić po 100zł PEWNIE NA COŚ ZBIERA NIE POLECAM TANIEJ BY MI WYSZŁO U ARCISZEWSKICH I BYM BYŁA LEPIEJ TRAKTOWANA

NIE POLECAM TANIEJ BY MI WYSZŁO U ARCISZEWSKICH I BYM BYŁA LEPIEJ TRAKTOWANA

Znakomity lekarz. Pełen profesjonalizm. Jestem teraz w 9 tygodniu ciąży i jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty. USG miałam już 2 razy. Zaznaczam, iż chodzę do dr. Mazurka już od dawna (ok 2 lata) i zawsze byłam usatysfakconowana po każdej wizycie. Zdecydowanie godny polecenia.

Pana dr Mazurka oceniam w najwyższej skali.Jest bardzo odpowiedzialnym człowiekiem i przede wszystkim nie pozostawia pacjenta samemu sobie jak sie zaczynają problemy.Bardzo mi pomógł i przede wszystkim zawsze odbiera telefony-nawet w nocy.Na pewno jest lekarzem godnym zaufania w 100%.Polecam!!!

Kompetentny, rzetelny i uprzejmy. Rzeczowy. Tłumaczył dokładnie chorobę i metodę leczenia, jednak czasem dopiero po zadaniu pytania. Był dosyć zajęty, jednak zawsze dostępny pod telefonem komórkowym, z czego parokrotnie skorzystałam. Wzbudził moje zaufanie. Okazał troskę i zainteresowanie stanem mego zdrowia po przeprowadzonej operacji.