lekarz Andrzej Michalski

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Zainteresowany zdrowiem pacjenta. Bardzo grzeczny podczas wizyty. Spokojny, zrównoważony, a co najważniejsze kompetentny. Wzór lekarza z powołaniem.Takiego lekarza spotyka się w Polsce bardzo rzadko. Życzę mu samych sukcesów i aby się nie zminiał.

Świetny specjalista! Wreszcie mam dobrze dobrane okulary. Oczy przebadane również pod kątem potencjalnych chorób. Szczerze polecam!

Dr Michalski to lekarz z powołania. Wysłucha, doradzi i co najważniejsze bezbłędnie zdiagnozuje. Jego podejście do pacjenta jest profesjonalne. Na pewno nie zostawi pacjenta z problemem. Gdzie tylko mogę polecam tego Specjalistę. R.M.

Gdzie tylko mogę polecam tego Specjalistę.
R.M.

Pan doktor to najlepszy lekarz i człowiek na tym świecie.Niesamowite podejście do każdego pacjenta,poświęca mu tyle czasu ile potrzeba ,a nawet więcej...Zawsze gdy tylko potrzebujecie okulisty udajcie się do Niego.Nie ma LEPSZEGO!!!

Pan doktor Michalski jest pierwszym lekarzem,który poważnie i z zaangażowaniem podszedł do moich problemów.Nie traktuje pacjenta przedmiotowo.Jest miły i uprzejmy, po prostu lekarz z powołania. Jestem przekonana,że z Jego pomocą moje oczy będą zdrowe i wszystkie kłopoty znikną. Z pełną świadomością polecam.Dziękuję Panie doktorze Maria P. z Poznania

Z pełną świadomością polecam.Dziękuję Panie doktorze Maria P. z Poznania

Drugi lekarz w moim życiu, który ma tak dobre podejście do pacjenta. Zero owijania w bawełnę, przedstawione przyczyny, możliwe komplikacje. Wszystko co pacjent powinien wiedzieć. Świetny kontakt. Szczerze polecam.

Wspaniały lekarz.Byłam w gabinecie prywatnie.Wizyta tylko 100 zł,ale warto,ponieważ kompleksowo podchodzi do problemu.Polecam

Najwspanialszy lekarz jakiego życzę każdemu, by spotkał na swojej drodze.Niezwykle starający się o swego pacjenta.Potrafi wszystko skrupulatnie wytłumaczyć.Dziękuję Panie Doktorze.