lek. med. Andrzej Michniowskilek. med. Andrzej Michniowski - zdjęcie profilowe

lek. med. Andrzej Michniowski

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Jestem absolwentem II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 2019 r. uzyskałem tytuł specjalisty w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Obecnie pracuję na stanowisku starszego asystenta w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Dorosłych Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie. Swoje kwalifikacje nieustannie podnoszę poprzez uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach zarówno w kraju jak i za granicą. Swoje zainteresowania zawodowe koncentruję wokół ortopedii oraz traumatologii narządu ruchu dorosłych, zwłaszcza schorzeń kręgosłupa.

Kursy:

,,One Day Trauma Course” - Kraków 11.06.2021

,,II Edycja Szkoły Ortopedii Dziecięcej’’ - Uniejów 22-23.11.2021

,,XXVIII Sympozjum Sekcji Ortopedii Dziecięcej Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego’’ - Uniejów 17-19.05.2018

,,42 Zjazd Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego’’ - Kraków 20-22.09.2018

‘’Four day Ponseti Course’’ - Otwock 19-22.06.2018

,,Ultrasonography of musculoskeletal system with elements of applications in rheumatology- kurs praktyczny” - Zamość 08-12.03.2021

,,Zespolenia złamań kości z zastosowaniem płytek blokowanych i gwoździ śródszpikowych” - Białystok 2-3.12.2016

,,Ukraińsko-Polska Konferencja Naukowo-Praktyczna’’ Świteź, Ukraina 22-23.06.2017

,,X Bielskie Sympozjum Ortopedyczne- Staw Rzepkowo-Udowy’’ Bielsko-Biała 02-03.10.2015

,,AO Trauma Course- Basic Principles of Fracture Management’’ - Łódź 22-25.05.2016

‘’Stryker Trauma Academy- Wiosna 2016’’ - Kraków 01-02.04.2016

„VII Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa Tygiel 2015”- „Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju”- poster pt.: „ Aplikacje materiałów polimerowych w medycynie” - Lublin 21-22.03.2016

„XV Bieszczadzka Konferencja Naukowa - Bark- artroskopia i artroplastyka” - Rzeszów 15-16.04.2016

„XV Forum Chirurgów Kręgosłupa” - Czerniawa Zdrój 12-14.06.2019

„Bioskills Thoraco Lumbal Advanced Techniques- Adult Deformity” - Madryt, Hiszpania 16-17.05.2019

„Piąty Moduł II Edycji Polskiej Szkoły Chirurgów Kręgosłupa” - Czerniawa Zdrój 12.06.2019

„TFNA and FNS Innovation Experience Wetlab” - Zurych, Szwajcaria 18.09.2019

„XVI Forum Chirurgów Kręgosłupa – Postępy w Chirurgii Kręgosłupa” - Świeradów Zdrój 23-25.06.2021