Wiem jedno gdy ten człowiek przestanie operować ja przestanę mieć nadzieję.Dziękuję Panu za życie jest Pan dla mnie wielkim człowiekiem.

Doktor usunął mi dużego guza z kości krzyżowej. Kiedy szukałam pomocy u wielu lekarzy w Kaliszu, Bydgoszczy i Warszawie, tylko On podjął sie wykonania tej operacji. Polecam szpital w Goleniowie! Profesjonalna, miła i troskliwa opieka Doktora Miczko oraz całego personelu. Dziękuję Ci Doktorze!!! Monika z Kalisza

Monika z Kalisza

Spokojny konkretny profesjonalny.Doskonały fachowiec.Operował mnie z powodu guza nowotworowego ,którego niedoszczętnie wyciął chirurg w Szczecinie i nikt nie podjąl się poprawki.Szczerze polecam

całkiem miły lekarz. poświecil mi troche dużo czasu. siedzialem tam chyba z godzine chociaz że kilka innych osób czekała na korytażu

SUPER SPECJALISTA!POLECAM!Jestem pacjentką Doktora i zawsze mogę liczyć na Jego profesjonalizm.

Doktorze Miczko dziekuje ze jestes-dzieki Tobie zyje.

Doktorze Miczko dziekuje ze jestes-dzieki Tobie zyje.

Nie rozumiem poprzedniego komentarza. Ten lekarz jest, moim zdaniem naprawde dobrym specjalistą. Zanim do niego poszłam, pytałam paru znajomych. Spośród onkologów jego najczęściej polecali. Ja jestem zadowolona z wizyty.

Ja jestem zadowolona z wizyty.

nie poinformowanie o skutkach ubocznych zabiegu

nie poinformowanie o skutkach ubocznych zabiegu

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Gryfice"?

Andrzej Krajewski

Medycyna estetyczna
Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg
Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1

Adam Jakubowski

Chirurg ogólny
Wałowa 2c
Gryfice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDISAN"
Wyzwolenia 75
43-365 None