lekarz Andrzej Milewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Witam nie polecam tego lekarza który pracuje w szpitalu w Rawiczu.Jest nie miły dla pacjenta.Mając skierowanie na NFZ na zabieg syna.mimo skierowania wołał od nas jeszcze opłatę komersyjną za zabieg który się nie odbył.bo nie powinien tak postępować mając skierowanie.

Jestem bardzo zadowolona z podejścia całego personelu oddziału chirurgicznego jak z Pana Milewskiego był zainteresowany moja choroba do końca.Bardzo polecam.Pozdrawiam cały personal

NIE POLECAM Z CALEGO SERCA!!!TYLKO ŁAPÓWKI BIERZE NAWET OD RODZIN UMIERAJACYCH PACJENTÓW!!!A JAK SIE NIE ZAPLACI TO TRAKTUJE PACJENTA JAK SMIECIA!!!

Dzis po roku od operacji, dowiedziałem się ze teściowa musiała dać łapówkę za zabieg.........Myślałem, ze coś się w Polsce zmieniło, ale nie u tego pana.

Typowy "konował", tempo reakcji zależne od grubości koperty. Nie polecam. Wcześniejsze komentarze napisane zapewne przez samego lekarza.

Bardzo dobry i godny polecenia chirurg. Jestem zadowolony i w pełni zdrowy.

Bardzo dobry i godny polecenia chirurg. Jestem zadowolony i w pełni zdrowy.

doktor super dzięki jego i zastępców z którymi pracuje Żyje i chodzę a nie siedzę na wózku polecam jak czegoś nie potrafi to się nie bierze i oficjalnie mówi o tym ale nie zostawia na pastwę losu tylko pomaga załatwić innych specjalistów a jak załatwia to najlepsze kliniki i fachowców i nie zapomina o pacjencie tylko sie interesuje co dalej robią z nim

Tragedia !!! Takiego lekarza nie życzę nikomu spotkać na swojej drodze !!! Nigdy z własnej, nie wymuszonej woli nie pozwolę położyć się na jego oddziale !!! Krotoszyński szpital nie stać na lepszych, bardziej uprzejmych specjalistów ???

szczegółowo objaśnia leczenie,rzeczowy, uprzejmy, b. skuteczny

szczegółowo objaśnia leczenie,rzeczowy, uprzejmy, b. skuteczny

Najlepszy lekarz. Poświęca dużo czasu pajcentowi. Polecam.

Najlepszy lekarz. Poświęca dużo czasu pajcentowi. Polecam.