Cudowny lekarz i czlowiek. Rok temu wycinal mi migdalki-opieka i zabieg na prawde na najwyzszym poziomie.Dziekuje i jesli szukacie laryngologa to tylko Pan Misiak z reszta zarowno Senior i Junior to wzor lekarza w naszym kraju.Dziekuje

Super lekarz,znalazł czas po godzinach ,załatwił sprawę szybko .Zrobił dodatkowe badania.Polecam serdecznie.

BARDZO MIŁY PAN DOKTOR.kompetentny, tłumaczy chorobę, pozytywnie nastawiony, daje pacjentowi optymizm, wesoły, polecam

Polecam tego lekarza, jest miły, zainteresowany pacjentem, wytłumaczy istotę choroby. Bardzo dobrze wykonał zabieg usunięcia migdałów mojemu dziecku. Polecam innym i dziękuję

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Kępno"?

Orzeszkowej 20
98-400 Wieruszów