dr n. med. Andrzej Miśta

Chodzę 5 rok i zawsze miły i uprzejmy lekarz potrafi wyleczyć. Badam się systematycznie jak najbardziej polecam pana miśtę

Jestem jego pacjentka już od 28 lat urodziłam pod jego kontrolą czwórkę zdrowych dzieci. Uważam że jest bardzo dobrym lekarzem.

Dr.Andrzej Miśta,bezczelny,chamski lekarz,bardzo mnie obraził.Będąc w 20 tygodniu ciąży,przeziębiona,pytając czy widzi może płeć dziecka powiedział,że ,,nie zamierzam tego sprawdzać i przebywać z panią i pani zarazkami na tyle na ile jest to konieczne,, na pytanie czy z dzieckiem wszystko dobrze odpowiedział ,,żeby z panią było tak dobrze jak z Tym dzieckiem,,.Było jeszcze wiele nie przyjemnych uwag.Bardzo nie polecam tegoż Doktora.

lekarz godny polecenia, bardzo poważnie podchodzi do pacjenta, zawsze działa nie zostawia pacjenta nawet z wydającym się błachym problemem

Witam.Jestem pacjentką pana doktora już 6 rok.prowadził moją pierwszą ciążę , teraz prowadzi drugą.W obu przypadkach nie mam żadnych zastrzeżeń co do kompetencji p.doktora.Druga ciąża niestety przebiega z komplikacjami , ale dzięki dobrze dobranym lekom i zaleceniom wszystko idzie w dobrym kierunku.Na pewno nie zgodzę się ,że ignoruje problemy pacjenta bo mi zawsze jasno i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie.Co do pań siedzących w rejestracji to rzeczywiście strasznie nieuprzejme , ale jaki to ma związek z oceną kompetencji lekarza ??? !!!! aha, ja także jestem ubezpieczona w KRUS - ie ...

aha, ja także jestem ubezpieczona w KRUS - ie i jakoś nie zauważyłam żeby to był jakiś problem , ktoś po prostu na siłę chciał wystawić krzywdzącą opinię bez podania konkretnego powodu.Dla mnie pan doktor zawsze jest miły , poświęca wystarczająco dużo czasu na dokładne zbadanie i w niczym nie ustępuje wiedzą lekarzom ,którzy przyjmują w prywatnych gabinetach (podczas urlopu pana doktora byłam na 2 wizytach prywatnych więc mam porównanie ).Także , jeśli chodzi o mnie to 100 % zadowolenia.

Od kilku lat jestem pacjentką tej przychodni. Pan doktor wykrył niepokojące zmiany w moim organiźmie.Dzięki temu jestem już po operacji i mogę spać spokojnie. Kontroluję się systematycznie wg. zaleceń. Mam pełne zaufanie do pana doktora. Znajoma z Gliwic zdziwiła się, że na Kasę Chorych mam kompleksowe badania, bo tam musi robić większość tylko prywatnie. Polecam,

Bardzo dobry lekarz, chodze juz do niego od 2 lat i jestem zadowolona

Bardzo dobry lekarz, chodze juz do niego od 2 lat i jestem zadowolona

Ignoruje pacjenta i jego problemy.Zdecydowanie nie polecam.Ma jakis problem do ubezpieczonych w KRUS.W tej przychodni pielegniarka wchodzi bez pukania do gabinetu pod czas badania.Panie ktore siedza w rejestracji sa bardzo nieuprzejme!!!!!

Polecam jako bdobrego lekarza.Konkretny skierował mnie na dodatkowe badania bez problemu,jeszcze upewnił mnie że musze koniecznie wykonać te badania. Po dwóch miesiącach od pierwszej wizyty jestem już po operacji - jest wszystko ok.

Poziom wiedzy sprzed lat........Bark kontaktu ze szpitalem, mało sympatyczny, o nic go nie można poprosic bo ze wszystki wielka łacha.Przejrzałam na oczy po czasie niestety.Nidokładny, bez wspólczucia dla ludzkiej tragedii. Poziom nietaki jaki oczekiwałam , tak jak ten tytuł doktora ,którego jak sprawdziłam nie posiada........Niestety