dr n. med. Andrzej Moszko

USG, Radiolog

Pełne zaufanie do kompetencji Pana doktora. Bardzo mi pomógł w moich problemach. Zadowolony pacjent zawsze wraca...ja wracam. Pełen profesjonalizm. Niezwykle uprzejmy i miły. Pacjent na pierwszym miejscu. Bardzo, bardzo gorąco polecam.

Lekarz naprawdę godny polecenia.100% diagnoza ! ! Pierwszy raz byłam na wizycie 10 lat temu .Kultura i podejście do pacjęta zawsze na najwyższym poziomie😁

Bardzo polecam tego lekarza w zakresie badan USG. .- Zalety: profesjonalne podejscie do badania i pacjenta, dokladny opis, wzbudza zaufanie

Bardzo polecam tego lekarza w zakresie badan USG.

USG jamy brzusznej, bardzo dobry sprzęt i tłumaczenie stanu narządów. Wizyta w grudniu 2012. Najlepsze USG w Zielonej Górze. Mam nie specyficzna chorobę i musze wybrać się znowu. Przy okazji jamy brzusznej doktor po prośbie sprawdził mi również szyje, tarczyce bez interesownie. Polecam tego lekarza.

5 to ocena po pierwszej wizycie, diagnoza potwierdzona u inego lekarza poza granicami państwa, staranne i bardzo delikatne badanie, dobrze i jasno opisane, lekarz jasno wytłumaczył na czym polega schorzenie w obecnym stadium, wyjaśnił jakie kroki może podjąć lekarz prowadzący i jakie badania trzeba będzie następnie przejść, zapytał o historię zdrowia w rdzinie, i kto jest lekarzem prowadzącym, doradził równierz konsultacje u innego lekarza w celu potwierdzenia swojej diagnozy, serdecznie plecam

JEST KONKRETNY I MÓWI NA TEMAT opisał moją chorobe a raczej uszkodzenia dokładnie ustnie i na papierze co jest bardzo ważne nie miałem pytań bo na wszystkie mi odpowiedział zanim je zadałem pozdrawiam Andrzej

przyjechałam na wizytę z polecenia dr. Sugockiego skierował mnie do tego lekarza na badanie piersi wykazało guzek lity i powiększone węzły chłonne zalecał biopsie. Trochę się przestraszyłam skonsultowałam to z kolejnym radiologiem USG nie wykazało żadnego guzka dla pewności wykonałam jeszcze jedno USG u innego radiologa i nic kilka torbielek ...uf odetchnełam Ale ile nerwów , straconego czasu i pieniędzy Nie wiem czy to układ koleżeński , czy brak odpowiednich kompetencji lekarza NIE POLECAM !!!

Ale ile nerwów , straconego czasu i pieniędzy
Nie wiem czy to układ koleżeński , czy brak odpowiednich kompetencji lekarza
NIE POLECAM !!!

Szanowni Pacjenci!!! Proszę mi wierzyć na słowo,że te wszystkie piątki z oceny są dowodem uznania dla dr n.med.A.Moszko.Spełnia On najwyższe kryteria.Cierpliwy nad wyraz, gotowy do bezinteresownej pomocy,celność diagnozy niemal 100%. Polecam wszystkim potrzebującym!!!

Szanowni Pacjenci!!!
Polecam wszystkim potrzebującym!!!

To jest to !!!! Lekarz marzenie!Pomocny, usłużny. Do problemu podchodzi bardzo poważnie.Ciepłem i grzecznością wzbudza zaufanie.Prawdziwa perełka i okaz w służbie zdrowia. Oby tak dalej:)

Oby tak dalej:)

PUNKTY WYZEJ WYMIENIONE ODZWIERCIEDLAJA CALA WIZYTE.INTERESUJE SIE PACJENTEM,PYTA KTO PROWADZI LECZENIE LUB DO KOGO SIE PACJENT KIERUJE.POMAGA W WYBORZE LEKARZA,JAK I W NIE WYBRANIU TYCH KTORZY POPELNIAJA CZESTE BLEDY W SZTUCE LEK..POLECAM.

Wciąż poszukujesz "USG Zielona Góra"?

Poradnia Onkologiczna
Wazów 42/piętro 3