lekarz Andrzej Mrowiec

Ortopeda

3,9

Dramat. Zapłaciłem za usg i konsultację a skończyło się na wypisywaniu recepty przez 15 minut na komputerze i popijanie jakiegoś trunku z butelki przypominającej z wyglądu jak do burbona czy też koniaku. Diagnoza po organoleptycznym podotykaniu bolącego miejsca była krótka i stanowcza. Zakaz chodzenia,biegania i tak do końca życia a niedługo sztuczne stawy, gdzie na co dzień aktywnie biegam na długich dystansach i dużo chodzę bez żadnych dolegliwości a poszedłem tylko po coś na uśnierzenie bólu po uderzeniu nogą po upadku. Nigdy więcej do tego Pana a za badanie usg ...

Dramat.
Nigdy więcej do tego Pana a za badanie usg zwrócono mi w rejestracji pieniądze choć i tak za mało bo jak wcześniej wizyta miała kosztować 100 zł i usg 70 to zwrócono mi tylko 30 zł a cena wizyty na paragonie za konsultację już 140 zł.
Dobrze że ten Pan nie orzeka o zdolności do jakiekolwiek pracy bo z takimi diagnozami po macaniu to wszyscy mieliby zakaz jakiegokolwiek poruszania się i pracy.

Profesjonalizm, doświadczenie, empatia, troskliwa opieka - takimi słowami określilibyśmy Pana Doktora, który podjął się trudu przywrócenia zdrowia naszej 87-letniej Mamie. Pan Ordynator prawidłowo zdiagnozował skomplikowany uraz, dobrał odpowiedni zespół lekarzy do przeprowadzenia zabiegu operacyjnego i zabezpieczył ewentualność komplikacji. Z całego serca dziękujemy Panu ,Panie Ordynatorze oraz całemu Zespołowi pracującemu na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Polanicy Zdroju za przywrócenie naszej Mamie zdrowia.

Gorąco polecam Pana doktora to lekarz z ogromną wiedzą i wspaniałym podejściem do pacjenta. Bardzo wyważony, dokładny i rzeczowy. Przedstawił mi plan leczenia, wyjaśnił wszystko profesjonalnie, wdrożył optymalne leczenie i teraz chodzę bez bólu co wcześniej było niemożliwe.

Wypadek na nartach 9-cio letniego chłopca, wynik złamane udo - skręcanie śrubami. Będąc w szoku nie wiedzałem czy operować w polanicy czy wracać i działać w miejcu zamieszkania. Zdecydowałem się na polanicę i doktora Mrowca, do czego przekonała mnie pewność siebie i życzliwość doktora. Nie żałuję i szczerze mówiąc gdybym miał taki wypadek teraz u siebie w domu to rozważałbym podróż do Polanicy. Opinie lekarzy na miejscu są jednoznacznie pozytywne co do wykonanego zabiegu. Pozdrawiam ortopedię w polanicy, cały oddział jest godny wyróżnienia.

Wspaniały Doktor o dużej wiedzy ,poświęcił mojej córce dużo czasu .Zbadał z taką dokładnością że byłam zszokowana że aż tyle punktów jej ciała musiał pobadać by postawić trafną diagnozę Szczegółowo wyjaśnił wszelkie za i przeciw dalszego postępowania w leczeniu [córka jest po wypadku ].Jest to miły ,uprzejmy ,bardzo rzeczowy Doktor .Szczerze polecam bo gdyby wszyscy lekarze tak podchodzili do pacjenta i tak się troszczyli o chorych ,to nie musieli byśmy jezdzić z jednego końca Polski na drugi by szukać takich właśnie specjalistów jak DOKTOR MROWIEC .

Tak jak potraktował mnie ten pan tak nigdy w życiu nie potraktował mnie nikt inny.Jeżeli jest taki dobry to dlaczego nie ma z pracy we Wrocławiu na miejscu i dojeżdża codziennie 100 km po prostu to według mnie mało dobry specjalista niektórzy mylą jego tytuł z profesorem nadzwyczajnym niestety nie ten pan doktor posiada jedynie tytuł doktora nauk medycznych przyznaną przez jedną z Akademii Medycznych i uważam że to co wyprawia pan doktor Mrowiec i jego zastępca doktor Dębski to zwykła manipulacja jak najwięcej pacjentów jak najwięcej zarobic a dobro i zdrowie pacjenta daleko daleko jak najdalej.Mam nadzieję że Bóg im kiedyś to wybaczy ale nie jedna osoba zawdzięcza im dużo dużo łez w tym ja .Niestety pan Mrowiec ma własne ego i nie przejawił w moim przypadku chęci do działania polecał bym naprawdę innego lekarza

Nie wiem jaka wiedze ma ten Pan i na ile jest kompetentny, ale jesli chodzi o podejscie do pacjenta to bylo ono poprostu chamskie.Ponizanie przy kazdej okazji,zdawkowe informowanie o stanie zdrowia.Nie spotkalam sie nigdy wczesniej z tak niemilym lekarzem.Jest to tym bardziej dziwne, ze cala bez wyjatku ekipa pozostalych pracownikow szpitala w polanicy to ludzie nadzyczaj mili i przyjazni.Nie wiem moze Pan doktor nie zapałał sympatią akurat do mnie.Ja bynajmniej nie chce juz go spotkac na swej drodze.

Jestem pod wrażeniem. Pan doktor to wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Jest jak anioł, działa na człowieka jak balsam. Nie mogę dojść do siebie po spotkaniu z Panem Doktorem. Boże tylko dlaczego tak wspaniali lekarze trafiają się tak rzadko. Doskonały specjalista a przy tym ciepły, pogodny, ma czas dla pacjenta to naprawdę -ANIOŁ. Dziękuję -EWA

Wspaniały człowiek,ciepły,przystępny,wie co robi.13-11-2012 r.wykonał operacje stawu biodrowego-oba elementy i jest wspaniale.Polecam wszystkim potrzebującym.Ale miałem szczęście,że spotkałem takiego człowieka na swej drodze.DZIĘKUJĘ Panie doktorze.

Wspaniały lekarz!!W wypadku w kwietniu 2011r. nasza córka doznała ciężkich obrażeń miednicy-jedna z najgorszych wersji złamań,ciężkie obrażenia bioder,zmiażdżenia kości udowej.Dzisiaj nasza córka chodzi.Właśnie Pan dr Andrzej Mrowiec wykonał bardzo skomplikowane operacje.Dzisiaj dzięki niemu nasz córka chodzi.W razie nieszczęścia oby los stawiał na naszej drodze takich lekarzy.Ola.