Andrzej Mróz

Urolog

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Wiedza i kompetencje na najwyższym poziomie. Empatyczny, miły i uprzejmy. Jak najbardziej godny polecenia.

Super specjalista,gdy mialem miec zabieg marzylem by robil mi go doktor Mroz,marzenie spelnilo sie,w tej chwili jestem juz 10 dni po zabiegu i czuje sie supedziekuje Panie DOKTORZE

Wspaniały lekarz,przede wszystkim specjalista, który szybko i trafnie mnie zdiagnozował i podjął leczenie.A muszę dodać że ostatnio, zanim znalazłam Pana doktora właśnie na tej stronie internetowej, to sobie pochodziłam z moją dolegliwością po różnych gabinetach ...bez efektu.Poza tym jest to lekarz ,dla którego liczy się przede wszystkim pacjent, do którego podchodzi z dużą życzliwością cierpliwie wszystko tłumacząc.Po prostu lekarz z powołania, którego warto polecać.

Kompetentny, rzeczowy wspaniały lekarz , z prawdziwego powołania. Z całego serca polecam. Mam nadzieję , że w przyszłości to właśnie on zostanie przyszłym ordynatorem oddziału urologii. Leczenie i badania przeprowadzone w sposób profesjonalny , ze wspaniałym podejściem psychologicznym. Pani Małgorzata P.

Pani Małgorzata P.

Zdecydowanie polecam wspaniały lekarz jasno i wyrażnie podchodzi do przedstawionego problemu zdrowotnego wzbudza zaufanie jest rzeczowy,miły i uprzejmy.

Bardzo dobry urolog, z dużym doświadczeniem i spokojnym podejściem do pacjenta. Polecam

Byłam u wielu lekarzy, jednak dopiero dr Mróz trafnie zdiagnozował moją chorobę. Jest bardzo uprzejmy i wzbudza zaufanie. Jestem bardzo zadowolona.

Rewelacyjny lekarz. Miły, uprzejmy, kompetentny. Mnie potraktował profesjonalnie - wskazał jakie kroki mam podjąć, gdzie się udać po specjalistyczne badania. Jestem z super zadowolony z usług Pana doktora Mroza. Polecam.

Lekarz z powołania,bardzo życzliwy i skuteczny.Po wywiadzie i krótkim badaniu natychmiastowa trafna diagnoza i skuteczna pomoc - wcześniej byłem leczony u lekarzy I kontaktu bez efektu.Polecam SUPER UROLOGA.

Lekarz podał mi przez telefon listę leków i sposób ich przyjmowania, gdyż jako matka karmiąca nie mogłam pozwolić sobie na długą wyprawę do Opola. On, w przeciwieństwie do innego urologa z Opola nie odmówił mi pomocy przez telefon. Polecam go.