lekarz Andrzej Myć

Lekarz rodzinny

Bardzo szerokie wyjaśnienie problemu. Zdroworozsądkowe podejście. Zdecydowanie profesjonalny i godny zaufania.

Bardzo kompetentny, solidny i nie żałujący czasu dla pacjenta lekarz. Pan dr Myć zlecił konieczne badania kontrolne i skrupulatnie wyjaśnił jak postępować by by osiągnąć poprawę stanu zdrowia. Serdecznie polecam!

Wspaniały lekarz i człowiek ,trudno teraz takich fachowców ,lekarzy z powołaniem znaleźć.Powinniśmy doceniać ich ,żeby nie tracili swojego zapału i wiary w cel swoich działań ,a państwo powinno doceniać również finansowo by nam takie perełki nie uciekamy z kraju 🏆😊👍Dorota z Warszawy.

Świetny lekarz, lekarz lekarz z powołania,poświęca choremu wiele uwagi, wysłuchuje pacjenta do końca, leczy skutecznie nie zarzucając chorego potężną ilością chemii.

Kompetentny, rzetelny, niezwykle wnikliwy i z rozległa wiedzą z różnych specjalności myedycznych lekarz (jakich dzisiaj na prawdę trudno spotkać). Z całym szacunkiem do osób wypowiadających się na tym forum w sposób niezwykle negatywny o doktorze- pomyślcie państwo że Dr Myć też jest CZłowiekiem, podlegającym złemu sampoczuciu (z powodu przemęczenia czasem gorszemu niż sam pacjent z którym ma do czynienia), ale że doktor zawsze musi być aniołem, pacjent nie jest w stanie zrozumieć żadnej słabości lekarza, i jeśli w jakimkolwiek aspekcie jego oczekiwanie nie zostaje spełnione smaruje tego typu dyrdymały, dyskryminujac ...

Z całym szacunkiem do osób wypowiadających się na tym forum w sposób niezwykle negatywny o doktorze- pomyślcie państwo że Dr Myć też jest CZłowiekiem, podlegającym złemu sampoczuciu (z powodu przemęczenia czasem gorszemu niż sam pacjent z którym ma do czynienia), ale że doktor zawsze musi być aniołem, pacjent nie jest w stanie zrozumieć żadnej słabości lekarza, i jeśli w jakimkolwiek aspekcie jego oczekiwanie nie zostaje spełnione smaruje tego typu dyrdymały, dyskryminujac publicznie lekarza. Naoglądaliście się państwo za duzo naiwnych seriali o cudownych szpitalach i lekarzach w Polsce i wydaje się Wam że to jest RZeczywistość polska. A tak nie jest, a jeśli już mowa o serialach to akurat Dr Myć jest jednym z tych niewielu lekarzy który swoją postawą zawodową i wiedzą odzwierciedla te najbardziej pozytywne kreowane postaci, role lekarzy.
Zycze Dr Myciowi dużo zdrowia i zadowolenia z tej trudnej pracy jaką jest niesienie pomocy chorym, i aby miał cierpliwość do sfrustrowanych pacjentów. Bardzo zadowolony pacjent.

Dyskryminuje niepełnosprawnych, już widać. Koniecznie chciał się pozbyć z izby przyjęć niepełnosprawnej, bardzo cierpiącej z powodu skurczów dziewczyny, z niedawno odkrytą celiakią i jej powikłaniami. Mimo, że był powiadomiony, że ma ona celiakię i , że wcześniej przeszła dodatnią próbę na tężyczkę. Dał nadzieję, że ją przyjmie do szpitala, do zbadania zlecił ...wapń całkowity w surowicy, a nie wapń zjonizowany...Szkoda gadać na nich wszystkich. Dyskryminują. Prawa na nich nie ma. Nie wierzę, żeby zapomniał, że do diagnozowania tężyczki jawnej potrzeba zbadać wapń zjonizowany, a nie całkowity. Straszna bezczelność, traktowanie ludzi, jakby byli głupkami. Niektórzy naprawdę nie są frajerami, nawet jak ufają lekarzowi i nie zerkną, czy zrobił wapń zjonizowany , czy całkowity. Pan doktor powinien podkształcić się etyce,postępowaniu wobec niepełnosprawnych i cierpiących z powodu skurczów i bólów, spróbować pomóc, ale może to dla niego zbyt trudne.

Witam, miałam okazję być przyjęta przez Pana Doktora na Izbie Przyjęć Szpitala im. Orłowskiego. Cudowny lekarz. Zlecił wszystkie niezbędne badania, zbadał mnie, zebrał dokładny wywiad. Po otrzymaniu badań, Pan doktor spędził ze mną dużo czasu omawiając, co było przyczyną owych objawów, jakie powinnam teraz przyjmować leki, co może się wydarzyć po tych lekach. Poza tym doktor zadawał przyszłościowe pytania i uprzedzał przez możliwymi konsekwencjami. Pan doktor tłumaczy w spoósb przystępny, zrozumiały dla człowieka, który nie ma wykształcenia medycznego. Jest bardzo miły, uprzejmy, bardzo kometentny - właściwy człowiek na właściwym miejscu. Nie mam obaw, że możę coś mi się przytrafić, gdy wiem, że na Izbie Przyjęć pracuj tacy fachowi lekarze. Każdemu życzę, żeby w sytuacji nagłej choroby miał okazję trafić do dra Mycia.

Bardzo bardzo ale to bardzo dobrze wspominam przyjazd na IP szp orłowskiego. bardzo szczegółowo i kompetentnie wyjaśniał co się dzieje, co będzie robić i jakie są zalecenia..... polecam z całego serca

Kolejna wizyta na izbie przyjęć orłowskiego i na szczęscie tym razem p. Andrzej na dyżurze. Dzięki temu nie skończyło się na zastrzyk i do domu jak to miało miejsce dzień wcześniej (choć potem doktor wytłumaczył mi czemu tamten lekarz tak zalecił i w sumie tłumaczenie było logiczne więc nie można mieć pretensji) tym razem wszystkie niezbędne badania szybko bez problemow, bez proszenia, po prostu zrobić to to i to usiąść czekać na chirurga, wytłumaczył czemu nie podają mi znieczulenia i czemu muszę wytrzymać, i generalnie było jak najbardziej OK :-) Najbardziej podobała mi się prezentacja dlaczego się tak czuje jak się czuje, czym jest spowodowana, i dlaczego niestety chyba nie będzie innej opcji niz operacja. No i fakt faktem, chirurg potwierdził wszystkie jego informacje a następnego dnia o poranku lezałem już na stole do krojenia ;) Kilka miesięcy temu żona w ciąży równiez trafiła na izbę przyjęć z dr. Myć na dyżurze i do dziś go bardzo dobrze wspomina, wszystko tłumaczy wyjaśnia nie podchodzi systemowo 'pigułka i sio do domu' Choc... my akurat oboje nie zawracamy głowy lekarzom jeśli faktycznie da się do rana wytrzymać :-) Zdecydowanie ale to zdecydowanie polecam :-)

Moja żona miała dzisiaj nieprzyjemnośc trafic właśnie na tego lekarza na Izbie Przyjęc. Bardzo źle wspomina tę wizytę. Człowiek ten ma zero wyczucia i jest bardzo chamski! Kiedy do niego trafiła z głęboką raną ciętą prawego kciuka po zabiegu usłyszała od niego, że może wracac do pracy bo lewą rękę ma przecież sprawną co to ma byc do cholery!!!!