lekarz Andrzej Myć

Lekarz rodzinny

Dr. Myć to bardzo dobry lekarz. Trafnie diagnozuje schorzenia. Jest bardzo kompetentny. Szkoda, że pracuje tylko w szpitalu. Panie Doktorze prosimy o rozważenie możliwości przyjmowania pacjentów w innym miejscu niż szpital!!!! Pozdrawiam

W połowie lipca 09 r. zgłosiłem się do szpitalnej Izby Przyjęć, szpital im. Orłowskiego w Warszawie z trudnościami w oddawaniu moczu i silnymi bólami brzucha. Pan dr MYĆ po pierwsze przyjął mnie w zblazowanym stylu w dżinsach i białej bluzie dresowej. Po drugie zalecił oddać mocz do pojemnika, usadzając mnie pod WC w korytarzu wiedząc, że mam problemy z oddaniem moczu i boli mnie brzuch. Po trzecie tolerował chamskie wybryki pesonelu, który wielokrotnie w odstępie 30 minut i co gorsza - publicznie, głośno, przy innych osobach i chorych oraz przy moich znajomych pytał mnie zza konsoli, czy oddałem już mocz. Pytnia stawiono głośno i na odległosć kilku metrów. Po czwarte trzymał stronę tej idiotycznej pielęgniarki, pomimo, ze byłem u Dyrektora, który przyznał mi rację. Po piąte nie chciał mi dalej udzielić pomocy (fakt w złości i emocji powiedziałem przed rozmową z Dyrektorem, że rezygnuję, ale Dyrektor rozsądnie zalecił wrócić po pomoc do izby przyjęć). Po szóste odgrażał się poszarganiem mojej osoby i opinii w środowisku, jako że tez pracuję w służbie zdrowia. Po siódme stwierdził, że nie chce mieć więcej ze mną przyjemności, ani teraz, ani nigdy więcej, przy czym jaką przyjemnośc miał na myśli? Ja tam dla przyjemości nie poszedłem. Po ósme wypisał mi tendencyjna i kłamliwą kartę informacyjną na druku Izby Przyjęc Połozniczej - bzdura.
Opisałem to do Dyrekcji placówki szczycącej sią certyfikacją ISO, ale nie chcą odpowiedzi i nie chcąc do tego wracać.
Lekarz fatalny, podejście fatalne, nawet nie umiałby handlować pietruszką.

Ten lekarz MYŚLI :)). Wypytuje, cierpliwie przedstawia stan faktyczny, tłumaczy. Czasu poświęca pacjentowi bardzo dużo. Wielokrotnie pomógł mi w ostrych stanach zapalnych górnych dróg oddechowych.

10.01.2009 zmusił mnie do wizyty uporczywy i potwornie męczący kaszel. Od 9 dni brałam antybiotyk z powodu zapalenia oskrzeli. Myslalam ze ten kaszel to pozostalosci po chorobie. I tak faktycznie bylo. Lekarz zlecil RTG pluc. Jeszcze przed obejrzeniem zdjecia zbadal mnie i stwierdzil ze zdziwilby sie gdyby cos w tym zdjeciu wyszlo. Nie mylil sie. Pluca byly ok, oskrzela tez, a kaszel okazal sie alergiczny. Zostalam bardzo dokladnie poinformowana z czego taki stan samopoczucia wynika i jak najlepiej go leczyc. Leki okazaly sie skuteczne i pomogly na dolegliwosc. Polecam tego lekarza, bo jest, bardzo ciewrpliwy i wyrozumialy dla pacjenta. I co najwazniejsze wie jak leczyc i chce mu sie rozmawiac z pacjentem. Oby wiecej takich w naszej sluzbie zdrowia. Pozdrawiam Panie Doktorze