Pan doktor jest bardzo konkretny, nie "owija w bawełne", dla każdego pacjęta potrafi poswięcic tyle czasu ile potrzeba. Pełny profesjonalizm...bardzo polecam.

Bardzo miły, wspaniały kontakt z pacjentami,dobry lekarz, wprowadza bardzo przyjazny nastrój wśród personelu i pacjentów.

Zdecydowanie polecam doktora Andrzeja, moja ocena mówi sama za siebie.

Zdecydowanie polecam doktora Andrzeja, moja ocena mówi sama za siebie.

jestnowoczesnysny otwarty na nowosści medycznemedycznepotrafinawiązywaćkontakty ze specjalistycznymi szpitalamilekarzamiuspecjilekarzamiinnychinnych specjalizacji uktórych nalezykontynowaćleczeni chetnie podejmuje siewówczas rolilekarza koordynujacego calyprocesleczeniaco ma miejsce w moim przypadkuibyło konieczne u mojejzony diagnozujeiorganizuje leczenie kompleksowo

Ten gość jest miły, lubi pogadać sobie o wszystkim, ale jest mało konkretny, sobie gada i gada, leje wodę, a mało konkretnych rzeczy powie i trudno się od niego coś konkretnego dowiedzieć na temat zdrowia. Jest to człowiek towarzyski, ale jako lekarza - nie polecam.

Poświęcił mi 40min. niestety wizyta nie pomogła mi znaleźć przyczyn mojej dolegliowość ale z gabinetu wyszedłem z poczuciem, że zostałem fachowo przebadany i poświęcił mi w 100% swoją uwagę. Choć przyznam, że koszt wizyty spory.

spoko gosc. jedyna wada: cena wizyty. pierwszorazowo 100zl nastepne 85zl

spoko gosc. jedyna wada: cena wizyty. pierwszorazowo 100zl nastepne 85zl

hmmm niestety nie polecam, poniewaz pan doktor kilka razy pomylil moja osobe....uwazam, ze takie pomylki sa nie na miejscu zwlaszcza jesli chodzi o CHOROBY SERCA i leki. Jezdze do Zabrza od jakiegos czasu i wiem, ze zyje...Owszem pan doktor jest mily, poswieca sporo czasu pacjentowi, ale to nie wszystko.

Bardzo miły, mądry i kompetentny lekarz. Najlepszy jakiego spotkałam spośród kardiologów. Bardzo dobry specjalista.POLECAM.

Lekarz bardzo miły. Poświęcił mi prawie godzinę.Zlecił dużo dodatkowych badań. Godny polecenia.

Wciąż poszukujesz "Internista Cieszyn"?

Sportowa 1

Andersa 6/1
Bielsko-Biała
ulica Krakowska 50/9
43-300 Bielsko-Biała
Centrum Medyczne EuCOR s.c.
ks. Gładysza 2
46-380 Dobrodzień