Andrzej Naglak

Chirurg ogólny

Właśnie jestem po operacji tarczycy. Szpital, w którym pracuje pan doktor to miejsce godne polecenia. Całej ekipie serdecznie dziękuję za wspaniałą opiekę, przemiłą atmosferę i profesjonalne podejście do pacjentów, a Panu Doktorowi Naglakowi i jego zespołowi towarzyszącemu przy opetacji dziękuję szczególnie za poczucie humoru i doskonale wykonaną robotę.

Super lekarz. Znakomite podejście do pacjnta. Polecam

Super lekarz. Znakomite podejście do pacjnta. Polecam

Kompetentny, przekonujący, sympatyczny, cierpliwy, bezinteresowny chirurg. Urszula D

Dawno nie spotkałam tak wspanialego lekarza. Podejscie do pacjenta pełne profesjonalizmu. Pan doktor operował mi tarczyce, nie dosc ze przed operacją dokładnie opowiedził co będzie robił to i po operacji interesował sie pacjetem .Na wszystkie pytania odpowiadając cierpliwie i serdecznie . Cięcie po operacji zostawił malusienkie, co dla mnie młodej osoby było tez wazne. Z całego serca polecam tego lekarza i pozdrawiam serdecznie :)))

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Katowice"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
40-519 Katowice
Centrum Medyczne "SALVIA" Katowice
Panewnicka 201/1
40-772 Katowice
GABINET SPECJALISTYCZNY ROZPOZNAWANIA I LECZENIA SCHORZEŃ JELITA GRUBEGO I ODBYTU
ul. PCK 7/1A
Katowice