dr n. med. Andrzej Niedzielski

NAJLEPSZY GINEKOLOG W SZCZECINIE? TO ANDRZEJ NIEDZIELSKI. Byłam, jestem i będę doktora pacjentką. Rzetelny, kompetentny, miły. U mnie zdiagnozował nowotwór. Szybko trafiłam do szpitala i równie szybko go opuściłam. Po operacji (ręce dr Niedzielskiego) nie mam praktycznie żadnych większych śladów. Wszystko dokładnie wytłumaczył, przygotował do zabiegu. W gabinecie cały potrzebny sprzęt. Szkoda tylko, że nie ma czasami jak zaparkować :) POLECAM!

Dziewczyny, jednym słowem - polecam! Rewelacyjny lekarz, znający się na rzeczy. Odbiera telefony, nie przekłada wizyt, podczas badania - bardzo delikatny. No i ten uśmiech! Gabinet wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt. Byłam operowana przez Pana Doktora, do tej pory jestem pod jego opieką i powierzam prowadzenie ciąży.

Szczerze? Doktor Andrzej Niedzielski jest naprawdę dobrym lekarzem. Na początku rzetelna rozmowa, badania, diagnoza, leczenie - wszystko pod jego kontrolą. Nie odsyła do innych lekarzy, nie odwołuje wizyt. Odpowiednio wyposażony gabinet, podobnie szpital w którym operuje. Naprawdę polecam. Nie szukajcie innych lekarzy, nie warto.

Broń Panie Boże każdą Kobietę przed tym lekarzem! Początek przygody z doktorem był bardzo dobry - miły, uśmiechnięty, zawsze dobre informacje "ciąża na 5+". Stan ten zmieniał się diametralnie z wizyty na wizytę -nie robił żadnych badań USG (odsyłał z wizytówką do innego lekarza), wizyta ograniczała się do trzech rzeczy:sekundowe badanie, zważenie, wystawienie paragonu.Tragizm mojej ciąży prowadzonej przez tego doktora rozpoczął się, gdy trafiłam na patologię ciąży z nieprawidłowym zapisem ktg i tak leżałam tydzień!Tydzień czasu, 4 razy na dobę miałam robione ktg, każde było nieprawidłowe.Doktor, jako ordynator, postanowił mnie wypisać do domu mówiąc te swoje "ciąża na 5+". Jednak jeden lekarz "postawił" się Niedzielskiemu i w noc poprzedzającą mój wypis, zrobił mi cesarkę.Moje dziecko ma teraz wielkie problemy zdrowotne. Nie jestem jedyną pokrzywdzoną. W szpitalu spotkałam inne. Doktor był miły, gdy płaciłyśmy za kilkuminutową wizytę 150 zł, a w szpitalu unikał jak ognia!

Jestem pacjentką dr Niedzielskiego od kilku lat, zawsze uśmiechnięty, zawsze miły i w zrozumiały sposób tłumaczył wątpliwości, Prowadził moją ciąże gdzie ponoć była bardzo mocno zagrożona( wg innego lekarza) Urodziłam zdrowego synka! i Dziekuję mu za poświęcony czas ( pieniążki nie są ważne) AL.

Urodziłam zdrowego synka!
i Dziekuję mu za poświęcony czas ( pieniążki nie są ważne)

AL.

Doktor Niedzielski jest rzeczywiście klasą w swojej branży, jest bardzo uprzejmy i kompetentny. Polecam zwłaszcza kobietom, które mają problemy z zajściem w ciąże i ciąże zagrożone. W moim przypadku problemów nie było, natomiast bardzo nie odpowiadało mi, że pan doktor wysyłał mnie na USG kontrolne (w czasie ciąży) do innego lekarza (za co płaci się dodatkowo nie małe pieniążki). Moim zdaniem badanie USG doktor Niedzielski powinien wykonywać w ramach wizyty, zwłaszcza, że do najtańszych nie należy. Niemniej jednak, lekarzem na pewno jest bardzo dobrym.

Fachowy, miły, rzeczowy, kompetentny. Jedyny minus to długie oczekiwanie na termin wizyty i niemiła pani rejestrująca.

Za zasłoną niesamowitej uprzejmości, kryje się chytry lisek pazerny na nasze pieniądze. Zwróćcie dziewczyny uwagę czy daje Wam wspaniały doktor wyniki do ręki albo czy pozwoli skonsultować chorobę z innym lekarzem? No właśnie... nie polecam zdecydowanie tego doktora. Dobry to on był ale parę lat temu. teraz jest dobrze rozreklamowanym aktorem ginekologicznym.

jestem pajetką doktora Niadzielskiego 22 lata. Cenię jego profesjonalizm i podejście do pacjenta.Wiem,że ma opinię mistrza w swoim zawodzie. To lekarz z powołania. Popieram wszystkie pozytywne opinie. Nigdy nie odmówił pomocy, dba o pacjenta bez względu na to, czy jezt pacjentem z gabinetu czy "normalnym". to prawda. Jestem dumna, że jestem jego podopieczną. To nieprawdwa,że leczy tylko za kasę. Kiedy byłam w ciężkiej sytuacji, nie chciał nawet minimalnej zapłaty.

Przez wiele lat byłam pacjętką dr Niedzielskiego.Walczyłam o ciążę. Niestety nie udało się....tak czasem bywa, jednak nie załuję,że to dr Niedzielski mnie prowadził.Przerwałam leczenie po 13 latach i ze wzgledu na dużą odległośc od Szczecina już nie jestem Jego pacjetką. Myślę jednak często o tamtych latach, jego oddaniu, kompetencjach i ciepłym, łagodnym usposobieniu, które budziło zaufanie i pozwalało przetrwać trudne dla mnie chwile. Polecam, polecam, polecam !!!! M.W.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

ul. Szafera 24a
Szczecin
Prywatny Gabinet Lekarski
Milczańska 6 lok. 5
70-117 Szczecin

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin