dr n. med. Andrzej Niedzielski

Odradzam ! Brak USG, zerowa pomoc w szpitalu, były wskazania do cesarki, lekarz jej nie zlecił, synek urodził się w bardzo złym stanie

Pan doktor Andrzej Niedzielski to lekarz godny zaufania. Profesjonalista, kompetentny, rzetelny i przede wszystkim skupiony na pacjencie. Zawsze uśmiechnięty i otwarty na rozmowę, zawsze odpowiada na telefon czy sms. Mało który lekarz tak podchodzi do pacjenta. Jestem pacjentką od kilku lat po dwóch zabiegach u Pana doktora. Polecam.

Pan Doktor - super ! Pani rejestrująca - dramat ( - takie panie pamietam z przychodni położniczej 32 lata temu: nieprzychylna, niemiła…. )

Nie wiem skąd te pozytywne opinie ale ja ich niestety nie mogę potwierdzić. Przedmiotowe traktowanie, wizyta na szybko szybko , rachunek i następna.. nie czułam się ani trochę „wyjątkowo”, lekarz nie zapytał nawet jak się czuje albo czy mam jakieś pytania. To moja pierwsza ciąża, pierwsza wizyta u ginekologa w związku z ciążą. Wizyta opóźniona o 20 min, nie można czekać w poczekalni bo COVID i każą czekać pacjentką NA DWORZE W DESZCZU!!! To już przegięcie… gdyby chociaż troska lekarza to rekompensowała no ale niestety nie… byle jak najwiecej zarobić

Szczerze? Doktor Andrzej Niedzielski jest naprawdę dobrym lekarzem. Na początku rzetelna rozmowa, badania, diagnoza, leczenie - wszystko pod jego kontrolą. Nie odsyła do innych lekarzy, nie odwołuje wizyt. Odpowiednio wyposażony gabinet, podobnie szpital w którym operuje. Naprawdę polecam. Nie szukajcie innych lekarzy, nie warto.

NAJLEPSZY GINEKOLOG W SZCZECINIE? TO ANDRZEJ NIEDZIELSKI. Byłam, jestem i będę doktora pacjentką. Rzetelny, kompetentny, miły. U mnie zdiagnozował nowotwór. Szybko trafiłam do szpitala i równie szybko go opuściłam. Po operacji (ręce dr Niedzielskiego) nie mam praktycznie żadnych większych śladów. Wszystko dokładnie wytłumaczył, przygotował do zabiegu. W gabinecie cały potrzebny sprzęt. Szkoda tylko, że nie ma czasami jak zaparkować :) POLECAM!

Dziewczyny, jednym słowem - polecam! Rewelacyjny lekarz, znający się na rzeczy. Odbiera telefony, nie przekłada wizyt, podczas badania - bardzo delikatny. No i ten uśmiech! Gabinet wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt. Byłam operowana przez Pana Doktora, do tej pory jestem pod jego opieką i powierzam prowadzenie ciąży.

Broń Panie Boże każdą Kobietę przed tym lekarzem! Początek przygody z doktorem był bardzo dobry - miły, uśmiechnięty, zawsze dobre informacje "ciąża na 5+". Stan ten zmieniał się diametralnie z wizyty na wizytę -nie robił żadnych badań USG (odsyłał z wizytówką do innego lekarza), wizyta ograniczała się do trzech rzeczy:sekundowe badanie, zważenie, wystawienie paragonu.Tragizm mojej ciąży prowadzonej przez tego doktora rozpoczął się, gdy trafiłam na patologię ciąży z nieprawidłowym zapisem ktg i tak leżałam tydzień!Tydzień czasu, 4 razy na dobę miałam robione ktg, każde było nieprawidłowe.Doktor, jako ordynator, postanowił mnie wypisać do domu mówiąc te swoje "ciąża na 5+". Jednak jeden lekarz "postawił" się Niedzielskiemu i w noc poprzedzającą mój wypis, zrobił mi cesarkę.Moje dziecko ma teraz wielkie problemy zdrowotne. Nie jestem jedyną pokrzywdzoną. W szpitalu spotkałam inne. Doktor był miły, gdy płaciłyśmy za kilkuminutową wizytę 150 zł, a w szpitalu unikał jak ognia!

Fachowy, miły, rzeczowy, kompetentny. Jedyny minus to długie oczekiwanie na termin wizyty i niemiła pani rejestrująca.

Za zasłoną niesamowitej uprzejmości, kryje się chytry lisek pazerny na nasze pieniądze. Zwróćcie dziewczyny uwagę czy daje Wam wspaniały doktor wyniki do ręki albo czy pozwoli skonsultować chorobę z innym lekarzem? No właśnie... nie polecam zdecydowanie tego doktora. Dobry to on był ale parę lat temu. teraz jest dobrze rozreklamowanym aktorem ginekologicznym.