dr n. med. Andrzej Niedzielski

Jestem pacjentką dr Niedzielskiego od kilku lat, zawsze uśmiechnięty, zawsze miły i w zrozumiały sposób tłumaczył wątpliwości, Prowadził moją ciąże gdzie ponoć była bardzo mocno zagrożona( wg innego lekarza) Urodziłam zdrowego synka! i Dziekuję mu za poświęcony czas ( pieniążki nie są ważne) AL.

Urodziłam zdrowego synka!
i Dziekuję mu za poświęcony czas ( pieniążki nie są ważne)

AL.

Doktor Niedzielski jest rzeczywiście klasą w swojej branży, jest bardzo uprzejmy i kompetentny. Polecam zwłaszcza kobietom, które mają problemy z zajściem w ciąże i ciąże zagrożone. W moim przypadku problemów nie było, natomiast bardzo nie odpowiadało mi, że pan doktor wysyłał mnie na USG kontrolne (w czasie ciąży) do innego lekarza (za co płaci się dodatkowo nie małe pieniążki). Moim zdaniem badanie USG doktor Niedzielski powinien wykonywać w ramach wizyty, zwłaszcza, że do najtańszych nie należy. Niemniej jednak, lekarzem na pewno jest bardzo dobrym.

Pan dr Andrzej Niedzielski jest klasą samą w sobie, szkoda, że nie może się sklonować;-)

Zdecydowanie polecam tego lekarza, doskonale prowadził moją ciążę , w każdej chwili dnia i nocy dostępny pod telefonem komórkowym, otwarty i życzliwy , polecam serdecznie.

Pan dr nie jest za delikatny. Poza tym bardzo pozytywnie go odebrałam.

Pan dr nie jest za delikatny. Poza tym bardzo pozytywnie go odebrałam.

Profesjonalista, najlepszy w Szczecinie w leczeniu bezpłodności. Prowadzi już moja drugą ciążę...a według innych lekarzy jestem bezpłodna:)

Przez wiele lat byłam pacjętką dr Niedzielskiego.Walczyłam o ciążę. Niestety nie udało się....tak czasem bywa, jednak nie załuję,że to dr Niedzielski mnie prowadził.Przerwałam leczenie po 13 latach i ze wzgledu na dużą odległośc od Szczecina już nie jestem Jego pacjetką. Myślę jednak często o tamtych latach, jego oddaniu, kompetencjach i ciepłym, łagodnym usposobieniu, które budziło zaufanie i pozwalało przetrwać trudne dla mnie chwile. Polecam, polecam, polecam !!!! M.W.

Trafiłam do dr Niedzielskiego z zagrożoną ciążą (tak twierdził mój dotychczasowy ginekolog). Przeprowadził niezbędne badania i przeprowadził mnie spokojnie do końca ciąży. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam. Miły, sympatyczny, odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy wątpliwości. Polecam.

jestem pajetką doktora Niadzielskiego 22 lata. Cenię jego profesjonalizm i podejście do pacjenta.Wiem,że ma opinię mistrza w swoim zawodzie. To lekarz z powołania. Popieram wszystkie pozytywne opinie. Nigdy nie odmówił pomocy, dba o pacjenta bez względu na to, czy jezt pacjentem z gabinetu czy "normalnym". to prawda. Jestem dumna, że jestem jego podopieczną. To nieprawdwa,że leczy tylko za kasę. Kiedy byłam w ciężkiej sytuacji, nie chciał nawet minimalnej zapłaty.

Uprzejmy, miły nic poza tym, zlecił badanie i powiedział gdzie zrobić, badanie kosztowało 20 zł, wyniku, jak twierdił "nie potrai zinteroretować" najlepiej, jak bym poszła to samo badanie zrobić jeszcze "dla potwierdzenia" u jego kolegi, koszt u kolegi to 100 zł, ale wszystko by wyjaśniło, śmiechu warte, tym bardziej, że wynik był dobry, a Pan doktor nie wiedział, że wciska kit laborantce, brak słów, wrażenia: doskonały wyłudzacz kasy, ręka rękę myje - moje osobiste zdanie po 2 wizytach, o jedną za dużo.