lekarz Andrzej Niemirski

3,4
2,9
3,1
3,1

Jakiś anonim pacjent pisze, że lekarz źle zdiagnozował zatoki, być może ?; Nie zajrzy do głowy, bo tam nic nie widać, a objawy mogą być lub nie -niewidoczne. a zpalenie oskrzeli, to zwykle przeziębienie z zaniedbania i nic więcej; po co zrucać paszkwile na dobrego , mądrego lekarza, super wykształconego i znającego sie na rzeczy -medycynie; przepisuje drogie leki, być może, bo tylko takie leki są dobre, a nie pdróby; a jesli ktoś poprosi o tańsze, to je dostaje bez problemu. Lekarz ma swoje metody leczenia i jest w tym unikatowy, komu się nie podoba niech idzie do innego. Ja lekarza znam od 1999 roku. i jest super-moje zdanie. Jan K. nauczyciel, historyk

Uważam że Pan Doktor jest świetnym lekarzem. Jego podejscie do pacjenta jest indywidualne i profesjonalne, zleca kompleksowe badania jest bardzo sympatyczny. Rozmawia z pacjentem i tłumaczy mu wszelkie niejasności.

Do tego lekarza chodzę sporadycznie. 15 lat temu wykrył u mnie guza piersi, czym wystraszył mnie i całą moją rodzinę.Podejrzenia na szczęście okazały się bezpodstawne. Niestety z braku alternatywy zaczęłam chodzić do tego pana z moim 2 letnim synem. Przez rok czasu leczył go antybiotykami co spowodowało obniżenie odporności. Nie polecam, uważam, że większość ludzi korzysta z pomocy tego pana tylko dlatego, że w Warce nie ma możliwości wyboru.

Pan doktor nie słucha pacjenta, nie robi rzetelnego wywiadu. Jednym razem skończyło się to w moim przypadku zapaleniem oskrzeli - Pan doktor błędnie zdiagnozował zatoki (pomimo braku typowych objawów zarówno w badaniu jak i wywiadzie). Kolejnym razem odesłał mnie do onkologa. Po badaniu palpacyjnym był w stanie określić nawet rodzaj guza i mnie nieźle wystraszyć. Oczywiście Usg wykazało, że również się mylił. Mogłabym wymieniać jeszcze długo... Pan doktor może intencje ma dobre, ale albo za małe kompetencje albo za bardzo wierzy we własną nieomylność i przez to nie słucha pacjenta.

Jestem długoletnim pacjentem w tej przychodni. Niestety od dłuższego czasu zauważam, że co raz mniej czasu nasz doktor ma dla pacjenta, nie zleca badań, na wyraźną prośbę robi to nie chętnie. Zbyt wiele obowiązków bierze na siebie, co odbija się na jakości wizyt w gabinecie, ale mimo to uważam Go za kompetentnego lekarza.

Od czterech lat korzystam z usług przychodni. Nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń poza jednym: lekarz "jest ciągle w biegu" ( duży popyt na jego usługi medyczne )i to rzutuje niestety na relacje z pacjentem. Mimo tego, podziwiam postawę doktora i nie wątpię w posiadane przez niego kompetencje.

Jestem wieloletnią pacjentką w przychodni tego lekarza, ciągle przepisuje te same drogie leki, wszystkie choroby jego zdaniem są od stresu . Nie daje zleceń na badania. Straciłam zaufanie do tego lekarza,zdecydowanie go nie poleca. Przewróciło mu się w głowie, podchodzi do pracy bardzo materialnie, jest zakręcony,nie radzi sobie z ilością pacjentów, zbyt długie oczekiwania na wizytę. Jeden lekarz na tysiące Pacjentów , czy to normalne?

Lekarz szybko zdjagnozował chorobę.Zlecił u mnie badania i dokładnie wytłumaczył na czy polega moja choroba i jak mam postępować i jak często robić badania kontrolne.

jestem pacjentem od 5-lat i od tamtej pory nie miałem zleconych żadnych badań, a gdy Go proszę to odpowiada, że nie widzi wskazań