2,1
2,3
2,4
1,9
1,9

Ten pan to jakaś porażka medycyny. Powinien być przykładem na studiach medycznych, co dzieje się z lekarzem, kiedy obserwujemy brak empatii do pacjenta, do jego rodziny. Dla niego chory ma umrzeć. Nie przychodzi on do szpitala leczyć, tylko wykańcza ludzi. Kiedy nie życzy sobie, żeby pacjent go wołał, po prostu wstrzykuje taką dawkę leków uspokajających, że rodzina nie ma z nim kontaktu. Twierdzi, że pacjent po udarze nie powinien mieć problemów z " głową", a to, że przeklina, porusza go tak mocno, że musi dać mu leki ogłupiające. On jest przecież w hierarchii najwyżej, a wy pionki możecie go pocałować. "Lekarz" jasno daje do zrozumienia, że ten zawód nie jest jego powołaniem, a jedynie sposobem na godne dla niego życie. Strach zostawić tam rodziców. Nie wiadomo, czy za zwrócenie nie dostanie pacjent kolejnej- może już zabójczej- dawki leku.

Witam, Miałam 'okazję' spotkać i rozmawiać z tym człowiekiem, słowo 'człowiek' to za dużo powiedziane. Przestrzegam Was przed tym lekarzem. Jestem przekonana, że wykończył mojego tatę, morfiną, która Mu podawał. Sposób w jaki ten lekarz odzywał się do mojego taty, mroził krew w żyłach... W odpowiedzi na pytanie dlaczego boli go głowa, ten psychopata wykrzyczal ' że rak wyzarł mu mózg' ja i mój brat byliśmy przy tym... Jeżeli znajdą się ludzie na tyle silni by wytoczyc mu pozew zbiorowy, proszę o kontakt urszula.wasowicz@o2.pl

Witam,

Masakra... To nie jest doktor, jego nawet człowiekiem nie można nazwać, zero szacunku do pacjentów i ich rodzin, żeby chociaż lekarzem był dobrym, można by było wybaczyć jego zachowanie, ale on nawet leczyć nie potrafi, mój tata leżał na oddziale i tylko co widziałam, i co słyszałam jak on potrafi chore osoby od alkoholików wyzywać, nie mając do tego podstaw, sama jestem młodą pielęgniarką i podczas praktyk w różnych szpitalach oraz teraz podczas mojej pracy nigdy nie spotkałam się z takim ciemnogrodem, gościu wyżej sra niż dupe ma, powinni się nim zająć raz i na zawsze, nie powinien chodzić po oddziale i dodatkowo dołować cierpiących ludzi

Najgorszy z lekarzy brak podejscia do pacjenta wszystko co robil w trakcie leczenia bylo wielka pomylka Nie polecam tego Pana calkowita pomylka w wyborze zawodu lekarza. Popieram pacjentow ktore maja dosc tego lekarza.

Podpisuję się obiema rękami pod każdą negatywną opinią o tym najgorszym w tym kraju pseudo lekarzu panu niściórze. Psychopata który chce wykończyć każdego chorego na nowotwór. W Limanowej już zebrała się grupa rodzin których bliscy zostali w ciągu ostatniego roku skrzywdzeni przez tego pana i wkrótce sprawa trafi do dyrektora szpitala i pana Starosty oraz Izby Lekarskiej.

Potwierdzam subiektywnie. Nigdy nie korzystajcie z usług tego lekarza. Pozostawienie chorego na Oddziale Paliatywnym to porażka. Nie ważne jaki stan chorego, czy młody, czy stary, każdemu daje tylko cztery tygodnie życia. Chory na raka to dla nich kwestia czasu. Lekceważy rodzinę chorego. Dla niego każdy musi umrzeć. Nie leczą tylko skracają cierpienia chorego. Ten lekarz to porażka medycyny !. Nigdy nie zostawiajcie tam chorych rodziców, bo będzie tego żałować. Opieka pielęgniarska beznadziejna. Warunki przygnębiające.

Ciągle się uczy,ale efekty nauki mierne np. niezdana mimo kilkakrotnych prób specjalizacja z diabetologii, nieludzkie męki od kilku lat z ukończeniem specjalizacji z medycyny ratunkowej. Umiejętności irydologiczne sprowadza do wmawiania części osób,którym spojrzy w oczy,że maja chorobę nowotworową.Rzeczywiście nielubiany w środowisku głównie za to że jest osobnikiem o skłonnościach psychopaty chorym na władzę,który zniszczy każdego kto stoi mu na drodze. Jego wojskowe przeżycia są "przypadkiem" żywcem wzięte z artykułów przedstawionych w piśmie "Żołnierz Polski".Po prostu super facet.POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wiem jak można być tak złym człowiekiem. Robi wszystko by utrudnić przyjęcie pacjenta - choć pacjent jest w stanie umierającym! Nawet w innym szpitalu nie popierają jego zachowania! Nie zostawiajcie tam bliskich! On nie ma uczuć! Ja nie zostawiłam i nie zostawię- wole by w domu i w spokoju ktoś odchodził! Sądzę, że on chce kopertę - za bycie miłym. Ja nie dałam - efekt widać. Na stronie tego oddziału jest jak pomagają chorym i ich rodziną - nie prawda! Nic ich nie obchodzi. Na każdą sugestie, problem jest odpowiedź: "to nie mój problem".

Ten lekarz jest beznadziejny. Bezlitosny dla pacjentów. Źle diagnozuje ! Nic dobrego o nim nie można powiedzieć. Powinna nim zainteresować się Izba Lekarska !

Nigdy nie korzystajcie z usług tego lekarza. Pozostawienie chorego na Oddziale Paliatywnym to porażka. Nie ważne jaki stan chorego, czy młody, czy stary, każdemu daje tylko cztery tygodnie życia. Lekceważy rodzinę chorego. Dla niego każdy musi umrzeć. Ten lekarz to porażka medycyny. Nigdy nie zostawiajcie tam chorym, bo będzie tego żałować.