lekarz Andrzej Nobis

Polecam lekarza, dwóch moich synów ma pod opieką i leczy ich dobrze, inni lekarze wpychali tylko antybiotyki które by wykończyły mojego staszego syna, dzięki dr. Nobisowi udało się znaleź przyczynę częstych chorób syna. Młodszy miał jakieś infekcje a wyleczono je bez antybiotyku, co jest bardzo ważne, bo antybiotyki wyławiają przewód pokarmowy dziecka.

łapówkaz i tyle za kase chciał moje dziecko wypisac ze szpitala Nie polecam

łapówkaz i tyle za kase chciał moje dziecko wypisac ze szpitala Nie polecam

Absolutnie nie polecam. Leczył mnie penicyliną 3 tygodnie i dopiero konsultacja lekarska z interwencją mojej rodziny spowodowała mój wyjazd do Kliniki do Warszawy. Tam lekarze byli zdziwieni, że na karcie informacyjnej napisał że byłam wstanie ogólnym dobrym, a byłam w stanie ciężkim. A i najważniejsze zdiagnozowano w Klinice w Warszawie chorobę przewlekłą i żyje nie 2 lata tak jak mówił Pan doktor tylko już 15 lat i nawet się uśmiecham a tamten czas 97 r. próbuje wymazać z pamięci. Nie polecam zdecydowanie.

Nie polecam zdecydowanie.

Leczyłzm moje dzieci u dr Nobisa.Dzieki niemu mój sy dzis 20-latek nie ma astmy,a alergie wykrył gdy syn miał7 miesiecy i uczulony był na wszystko na co mozna byc.Ja uwazam, ze jest swietnym lekarzem.Majacym czas zawsze dla pacjenta.Dzis lecze u Niego moja wnuczke,bo jest ,tak uwazam jedynm lekarzem,godnym zaufania i stawiajacm poprawne diagnozy.MImo swej ponurej natury-ale kazdy jakis jest to swietny fachowiec.

Przez tego Pana mam problemy, które się ciągną od 3 roku mojego życia. Moja mam była u niego ze mną w szpitalu na badania, bo odkryto u mnie astmę. Zostałem u niego chwilę zostawiony i co się stało? ( Dodam, ze to były czasy, gdy matkom zabraniano wchodzić na oddziały ) Zajął się moją stulejką.Nikt go o to nie prosił! Naderwał mi błonę, która później zaczęła ropieć, zostałem zarażony bakterią pałeczki błękitnej a wszystko z moja odpornością było cacy! W efekcie doprowadziło to do zwężenia cewki, gdyż ciężko się ją ...

Przez tego Pana mam problemy, które się ciągną od 3 roku mojego życia.
W efekcie doprowadziło to do zwężenia cewki, gdyż ciężko się ją leczy ze względu na dużą odporność antybiotyków.
Dzisiaj mam 22 lata, do tego czasu zaliczyłem kilka wizyt szpitalnych o charakterze zabiegów rozszerzających cewkę, miałem do tego zapalenie jąder i chore nerki, które mnie wykluczyły z normalnego życia na 2 miesiące.

Nikomu Nie Polecam. Bufon, który pozjadał wszystkie rozumy i myśli, ze wsyztsko wie i jest nieomylny.
Mój kumpel jak był mały i go odwiedził, poszedł z problemem typowo kaszel itp, a on mu stwierdził alergie i podał silną dawkę psychotropu z czynnikiem na, który był uczulony co wywołało u niego wielokrotne wstrząsy.
Znam jeszcze kilka osób, które źle go wspominają z tamtych czasów i kilka osób, które odwiedzały go obecnie i nie mają o nim dobrego zdania!

Zastanówcie się lepiej, ale zawsze możecie sprawdzić na własnej skórze!

Pan dr Nobis leczy moją córkę prywatnie i na pewno nie zależy mu na pieniądzach. Wziął za pierwsza wizyte, a za kolejne 3 kontrolne już nie. I tak było kilka razy. Znam lekarzy, którzy wezmą pieniądze jednego dnia i na drugi dzień, jak się pojedzie też. Nobis jest ok. w tych sprawach, nie wyciąga kasy z człowieka.

dobry lekarz i godny polecenia zawsze wyleczy dziecko do konca!!!

dobry lekarz i godny polecenia zawsze wyleczy dziecko do konca!!!

Lekarz godny polecenia. Na początku trudno mi było przekonać się do niego, gdyż pan Doktor jest dosyć gburowatej natury. Ale najważniejsze jest dla mnie to, że zawsze pomaga mojemu dziecku. Skuteczny, kompetentny człowiek. Polecam.

Mam 22 lata, moja siostra 21 lat - przez jakieś 10 lat byłyśmy pacjentkami dr Nobisa. Gdy byłyśmy dziećmi często chorowałyśmy, zawsze miał dla nas czas - o różnych porach, nawet w weekendy, kiedyś też do domu przyjechał bo zaistniała taka potrzeba - leczył nas, udzielał porad jak i jakimi lekami pomóc uodpornić nasze organizmy. Piszecie, że jest niemiły - owszem, nie jest zbyt miły, uśmiechnięty, ale jest kompetentny, zawsze badał nas a potem tłumaczył, co dolega, bez ściemy, bez żadnych dygresji. Pod tym względem był genialny. Nigdy nie spotkałam ...

Piszecie, że jest niemiły - owszem, nie jest zbyt miły, uśmiechnięty, ale jest kompetentny, zawsze badał nas a potem tłumaczył, co dolega, bez ściemy, bez żadnych dygresji. Pod tym względem był genialny. Nigdy nie spotkałam równie dobrego lekarza (mieszkam teraz w Krakowie).

zdecydowanie kompetentny i wspaniały lekarz.leczy moje córki od 20 lat i nigdy nie postawił złej diagnozy.Nie piszcie głupot młode ,nowoczesne mamuśki,lekarz ma trafnie i dobrze leczyć ,a nie uśmiechać się do was i prawić wam komplementy.Doktor nobis nie jest karierowiczem i nie dorabia się na waszych chorych dzieciach.Bierze za prywatną wizytę symbolicznie ,a często nie bierze pieniędzy wcale.Nie wypisujcie bzdur i nie ubliżajcie temu człowiekowi ,bo to świetny specjalista i prawdziwy lekarz.