lekarz Andrzej Noga

Urolog, Chirurg ogólny

Niesamowicie nieuprzejmy lekarz, stawia zle diagnozy, nie chce leczyc pacjentow, odsyla ich do domu w ciezkim stanie, nie nawet rozmawiac z pacjentami. Dalabym mu 0 gwiazdek gdybym mogla

Niezbyt sympatyczny lekarz. Nie bardzo chcący rozmawiać z pacjentem podczas pobytu w szpitalu.Odział w którym Pan doktor pracuje też pozostawia wiele do życzenia.

Zla diagnoza ,odmowa wykonania zabiegu ,na ktory ewidentnie wskazywaly wszelkie badania w tym usg.Jestem po zabiegu w innej placowce ,lekarz do tego nie mily i lekcewarzacy pacjenta

Kompetencja pełny profesjonalizm ,dobre podejście do pacienta,fachowe leczenie bez owijania w bawełne.Train djagnoza.Polecam.

WSPANIAŁY SPECJALISTA. POLECAM JEŻELI MASZ PROBLEMY UROLOGICZNE!!!

WSPANIAŁY SPECJALISTA. POLECAM JEŻELI MASZ PROBLEMY UROLOGICZNE!!!

Wspaniały lekarz, godny zaufania, uprzejmy,troszczący się o pacjenta.

Wspaniały lekarz, godny zaufania, uprzejmy,troszczący się o pacjenta.

Doskonały fachowiec. Zna się na swojej pracy, a co najważniejsze umiał sobie poradzić z przypadkiem który inni lekarze uznli za całkowicie beznadziejny. Dziękuje Panie dr Noga.