lekarz Andrzej Nowak

1,6
1,6
1,2
1,8

Pan "doktor" totalna porażka, siostrzenicy przepisał maść na ząbkowanie, co się okazało ta masc wcale nie była na ząbkowanie, nawet nie jest dla dzieci tymabrdziej tak małe. Zero kompetencji!

Pan doktor totalna porażka! Zero zainteresowania problemem i małym pacjentem... nie wiem jak ktoś z tak lekceważącym podejściem może zajmować się najmłodszymi pacjentami. Oczywiście takie standardy w Koronowie!

Jako kardiologa - nie polecam nikomu z potrzebą konsultacji kardiologicznej. Albo zerowa kompetencja, albo ignorancja. Pacjent konsultowany przez kilkanaście miesięcy po leczeniu szpitalnym. Żadnych badań, żadnej zmiany leków. Jedynie przepisywanie recept. Dopiero po wizycie u kardiologa profesjonalisty okazało się, że leki były podawane kilkanaście miesięcy za długo i niepotrzebnie. A skutki uboczne już się pojawiły. Po zakończeniu leczenia będzie doniesienie do prokuratury. Jestem OBURZONY ignorancją takich lekarzy. Ostrzegam wszystkich przed kontaktem z tym panem.

BYLIŚMY U PANA ANDRZEJA Z DWUTYGODNIOWYM SYNEM NA PIERWSZEJ WIZYCIE. LEKARZ NIESTETY NIE WZBUDZIŁ NASZEGO ZAUFANIA. POZA TYM NA DELIKATNE ZMIANY SKÓRNE ZAPISAŁ STERYDOWĄ MAŚĆ (HYDROCORTISONUM), KTÓRA MOŻE PROWADZIĆ DO POWAŻNYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH. PLUS DO TEGO CZYSTOŚĆ DŁONI WSKAZUJĄCA NA PRACĘ RACZEJ W RZEŹNI, A NIE PRZY DZIECIACH. WŁOS TEŻ Z LEKKA PRZYTŁUSTAWY + NIKOTYNOWY WELON Z UST.

Pediatra i kardiolog zarazem, nie wiem na czym zna się bardziej...ale na pediatrii słabo.Podejście lekceważące do pacjenta i brak profesjonalizmu.