prof. dr hab. n. med. Andrzej Nowak

Gastroenterolog

Witam, byłam u pana prof. tydzień temu i niestety niczego się nie dowiedziałam. Miałam wrażenie, że mnie nie słucha. Trudna komunikacja. Jeżeli chodzi o podejście do pacjenta to był bardzo miły, niestety te kilka grzecznych tekstów kosztowało mnie 200 zł, a na interesujący mnie problem nadal nie wiem nic.

Witam.wspanialy czlowiek i lekarz!!!nazywany przez wielu aniołem...miałem takie szczęście w nieszczęściu że trafiłem 10 lat temu do niego i zawdzięczam mu zdrowie a nawet i życie bo wyleczył moje jelita które były w kiepskim stanie.o szczegółach i bezradności wielu profesorofstwa i innego lekarzostwa nie będę pisał...Po tym w jaki sposób podchodzi do chorego odrazu widać że praca jest jego pasją i powołaniem!!!On arogancki???ktoś tu napisał,chyba pomyliłeś osoby!!!Pozdrawiam i polecam tego wspaniałego człowieka

Nie polecam.Jest arogancki.Zapomina duża co sie do niego mówi i ma tylko własne zdanie,a nie pacjenta.

Najlepszy w Polsce!Bylam juz u kilku gastroenterologów i w koncu trafiłam na własciwego!cieply, serdeczny i ludzki madry lekarz, wykonywał mi gastroskopie osobicie, ma super podejscie do pacjenta jestem bardzo zadowolona.

Super!Kompetencja ,wiedza ,fachowość !

Super!Kompetencja ,wiedza ,fachowość !

Najlepszy lekarz jakiegom znam. Poprzedni gostraeneterolog wmawiał mi, że ma przełyk Baretta a może już raka przełyku. Profesor sam wykonał gastroskopię i okazało się, że to tylko przewlekły stan zapalny. Dzięki jego właściwej terapii fukcjonuję normalnie od paru lat. Polecam każdemu.

powolne diagnozowanie = wiele wizyt = duża kasa

powolne diagnozowanie = wiele wizyt = duża kasa

Miły, uprzejmy ale ciągle zmienia zdanie i zapomina o poprzednich zaleceniach

Miły, uprzejmy ale ciągle zmienia zdanie i zapomina o poprzednich zaleceniach

Trafiłam do profesora dzięki stronie internetowej. Szukałam lekarza, który zajmie się leczeniem mojego refluksu przełykowo-żołądkowego. Umówiłam się na wizytę, na gastroskopię w Tychach, którą osobiście robił profesor i jestem zadowolona obsługą, wyjaśnieniem przyczyn dolegliwości. Bardzo fajny lekarz, mądry i doświadczony.

polecam, doskonały fachowiec, konkretny, pomocny, i nie ma wątpliwości że wie co robi