lekarz Andrzej Nowicki

Urolog

Kiedy choroba spotyka się z nami szukamy wszędzie pomocy. I tą droga chcę podziękować Panu Doktorowi Andrzejowi Nowickiemu za pomoc, wyrozumiałość a nade wszystko za fachowość. Wizyta u urologa nie należy do przyjemności, ale wszystko przebiega w miłej atmosferze . Inteligentny, dokładny a na dodatek trzeba przyznać, że i przystojny. Bardzo zaangażowany i serdeczny. Ponadto jest to lekarz o bardzo dobrym podejściu do pacjenta, jego słowa dodają otuchy i mobilizują. Nie lekceważy nawet najdrobniejszych dolegliwości. Specjalista wysokiej klasy o wyjątkowej kulturze . Polecam i polecać będę.

Inteligentny, dokładny a na dodatek trzeba przyznać, że i przystojny.
Bardzo zaangażowany i serdeczny.
Specjalista wysokiej klasy o wyjątkowej kulturze .
Polecam i polecać będę.

Super lekarz! Doskonałe podejście do pacjenta, uprzejmy, nie spieszy się, wszystko wyjaśni. NAPRAWDĘ POLECAM każdemu

Wspanialy lekarz! Doskonale podejście do pacjenta, skrupulatne objaśnienia dotyczące choroby, dokladne rady, jak dalej postępować i przede wszystkim mila i przyjazna atmosfera podczas wizyty. Takiego lekarza moge polecać wszystkim z reka na sercu!

Jestem od 2 lat pacjentem dr. Andrzeja Nowickiego zarówno podczas kilku pobytów w szpitalu jak również w leczeniu poza szpitalnym i mogę na tej podstawie ocenić, że jast on lekarzem kompetentnym, traktującym pacjenta życzliwie, w przystępny sposób opisującym przyczyny choroby jak i przyjęty sposób leczenia. Z pewnością jest lekarzem godnym polecenia.

Z pewnością jest lekarzem godnym polecenia.

Dr Andrzej Nowicki cudowny człowiek-lekarz, zdiagnozował schorzenie, przeprowadził zabieg a następnie wielokrotnie konsultował podczas leczenia pooperacyjnego. Za każdym razem czułam się, że trafiłam w ręce lekarza kompetentnego, który poświęcał mi tyle czasu, ile było potrzeba, każdą decyzje tłumaczył w sposób fachowy i zrozumiały, rozwiewał wątpliwości i służył radą. Serdeczny, cierpliwy, skromny i budzący zaufanie w 100%. "Złote rączki" - operuje i robi to dobrze. Dziękuję za pomoc i z czystym sercem polecam innym pacjentom.

Dziękuję za pomoc i z czystym sercem polecam innym pacjentom.

Niech Matka Boska błogosławi temu człowiekowi, ponieważ jest on największym szczęściem jakie przytrafiło mi się od czasów II Wojny Światowej. Pan Doktor wyleczył moją prostatę dzięki temu mogę cieszyć się pełnią życia. Wizyty w gabinecie Pana Doktora to spotkanie również z "CZŁOWIEKIEM" a nie tylko lekarzem. Proszę dbać o siebie, Jest Pan wspaniałym człowiekiem, ciesze się, że osobiście mogłem Pana poznać . SERDECZNIE DZIĘKUJĘ i polecam!

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ i polecam!

Wciąż poszukujesz "Urolog Kalisz"?

Kalisz

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny