dr hab. n. med. Andrzej Nowicki

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Zdecydowanie nie polecam usług tego lekarza; leczyłem kłykciny u Pana doktora, za co kazał zapłacić sobie przy pierwszym zabiegu usunięcia kwotę zł 1.800,00 za rzekomo całkowite wyleczenie; przy trzeciej wizycie okazało się, że kłykciny cały czas się pojawiają, na co lekarz stwierdził, że zostałem wyleczony, a teraz jest wznowienie choroby i należy zapłacić ponownie... Nigdy więcej nie skorzystam z usług Pana doktora, co więcej czuję się oszukany!

Miałam problemy zdrowotne związane z chorobą jelita grubego jak również liczne zmiany skórne.Pana doktora poleciła mi moja znajoma, która byla niezwykle zadowolona zjej beznadziejnego , wydawałoby się przypadku.Osobiście jestem bardzo zadowolona z leczenia i jego efektów jak i kulturą osobistą. To wspaniały lekarzKompetentny spokojny i poswięcał mojej chorobie odpowiednio dużo czasu i wyleczył moją chorobę , za co jestem mu bardzo wdzięczna. Takich lekarzy więcej!!! Polecam tego lekarza!!!Pacjentka

Pełen profesjonalizm. nie mogłem wyleczyć prztoki przez wiele latpo metodzie wymrażania prztoka wygoiła sie leczenie trwało kilka tygodni iteż nie było tanie.

Wizyta bardzo droga. Nie znałem koszów przed badaniem. 150 zł za to, że pan doktor ciebie zobaczy plus 100 zl za badanie anoskopowe. Spokojnie moża te badanie zrobić za 150-180 zl (w sumie) u dr hab. n. med. Czyli pierwsza kwestia - drogo! Druga sprawa fakt, że trudno trafić do gabinetu, nie ma żadnej tabliczki, a na pana doktora czeka się przed domem (ja czekałem 15 min.). Diagnoza niepełna, badanie anoskopowe trwało 30 sekund. Generalnie nie polecam.