lekarz Andrzej Nowiński

Irydolog

2,7
2,6

Dziwne te opinie, bo mnie pomógł. Wyciągnął z rwy kulszowej ( masaż i chińskie tabletki przeciwzapalne) czego nie potrafił nfz. Bynajmniej nie były to wysokie koszty. Od 10 lat mam spokój chociaż twierdził, że może się odnowić. Moje zaufanie zdobył też nie podejmując się leczenia mojego Syna z astmą oskrzelową, motywując, że nie zna się na tym. Gdyby był oszustem zachował by się inaczej. A i jeszcze pomógł mi i mojej Mamie na oskrzela.

Nie zgadzam się z przedmówcami. Uważam że jest świetnym diagnotykiem i mnie bardzo pomógł . Rzeczowa i precyzyjna ocena. Polecam

Irydolog, jest ich wielu... Ja osobiście nie polecam wizyt u tego człowieka. Po pierwsze cena wizyty wynosi 30 zł, ale praktycznie nikt nie wychodzi od niego bez lekarstw, za które słono się płaci- w jego sklepie zielarskim ceny są wyższe niż w typowej aptece. Po drugie czas oczekiwania na wizytę- można się do niego umówić w krótkim czasie ale gdy już jesteś na miejscu mimo, że rejestrujesz się na konkretną godzinę siedzisz na twardym krześle i czekasz... i czekasz czasami 30 min, godzinę czy nawet dwie!!! Wynika to z faktu, że człowiek ten przedłuża sobie czas wizyty danej osoby i nie zawsze wynika to z kompleksowego podejścia do przypadku choroby lecz osobistych pogadanek i swojego "widzi mi się". Po trzecie czy zostaniesz dobrze przyjęty na wizycie decyduje tylko humor pana irydologa. Jego diagnoza w moim przypadku również się nie sprawdziła więc chyba nie warto tracić swojego czasu

Czy Andrzej Janczewski i Andrzej Nowiński to nie ta sama osoba? Czy dobrze kojarzę? Dlaczego tutaj są dwa konta do tej samej osoby?

Moim zdaniem czysta kpina i szkoda słów!!!!! Jak można takie praktyki wiązać ze słowami : lekarz czy medycyna.Zdecydowanie nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to po prostu naciągacz i oszust najlepszy jest w wyciaganiu kasy i sprzedazy tego co mu sie nie sprzedaje jedynie co potrafi to tak omotac ze czlowiek zostawia u niego ciezkie pieniadze zupłnie bez sensu

świetny specjalista, analitycznie diagnozuje poświęcając dużo czasu.Są efekty. Anna