lekarz Andrzej Nowiński

Najlepszy lekarz pod słońcem !!można mu zaufać zawsze pomoże!!

Najlepszy lekarz pod słońcem !!można mu zaufać zawsze pomoże!!

Superowy lekarz chodzę do niego już z drugą ciążą i zdecydowanie polecam go każdej kobiecie w ciąży.

Bardzo żle wsponinam tego lekarza, podczas pobytu w szpitalu kiedy byłam w ciąży stwierdził, że ciąża jest bez zarodka,jak się okazało nie miał racji a ja urodziłam zdrową córke.Wzioł kase a później mnie omijał.

prowadził moje obie ciążę!!!gorąco polecam!!!

prowadził moje obie ciążę!!!gorąco polecam!!!

Bardzo uprzejmy, poświęcający dużo czasu i uwagi. I co jest teraz coraz rzadsze pamięta swoje pacjentki. Mnie pomógł w dużym problemie.

Ja mam bardzo niemiłe wspomnienia. 10 lat temu prawidłową ciażę u siebie w gabinecie zakwalifikował jako pozamaciczną. Wylądowalam w szpitalu na Zagórzu. Pan doktor omijał mnie szerokim łukiem. Jedyne co miał do zaproponowanie to czyszczenie. Jak sie potem okazało ciąża była prawidłowa. Polecam tego lekarza tylko jako wypisującego recepty na środki antykoncepcyjne.

lekarz kompetentny, wzbudzający zaufanie; bez zastrzeżeń prowadził moją ciążę; zawsze służy radą i pomocą. Polecam.

POLECAM!! na prawdę kompetentny lekarz, zawsze ma czas dla pacjenta. Przede wszystkim pamięta swoje pacjentki, zawsze służy radą. Można powiedzieć, że uratował moją ciążę!!

każdemu polecam tego lekarza,jest lekarzem uprzejmym,poświęca odpowiednio czasu na każdego pacjęta,wzbudza duże zaufanie