dr n. med. Andrzej Ochała

Kardiolog

Najlepszy lekarz na świecie. Niesamowicie dobry specjalista, do tego wspaniały człowiek. To lekarz z powołania.

Jestem bardzo mile zaskoczona uprzejmoscia i profesjonalnoscia.Wykonanie zabiegu Koronarografii oceniam bardzo dobrze jak rowniez stosunek do pacjenta moze byc przykładem dla Lekarzy .

profesjonalny , ludzki , kompetentny , rozumiejący , tłumaczący , prawdomówny , realistyczny , z niezachwianymi zasadami pomocy człowiekowi , człowiek dla człowieka i to jeszcze chorego.Polecam gorąco.

Polecam. To lekarz z powołania. Leżałem w Klinice Kardiologi w Ochojcu. Pan doktor dokładnie i fachowo przeprowadził u mnie zabieg angioplastyki.

Bardzo dobry specjalista. Wiedza, podejście do pacjenta i duża zyczliwość.

Bardzo dobry specjalista. Wiedza, podejście do pacjenta i duża zyczliwość.

Pan Docent uratował mi życie tam ,gdzie inni nie widzieli szans.

Pan Docent uratował mi życie tam ,gdzie inni nie widzieli szans.

Na wszystkie osiem pytań odpowiedziałem "zdecydowanie tak".Jestem już w jesieni życia i miałem wiele wizyt i spotkań z lekarzami.Było różnie.Zaznaczenie innych odpowiedzi byłoby nie szczere i krzywdzące.

leczy mnie od 9 lat postawił mnie na nogi psychicznie i fizycznie pozostał nie tylko lekarzem ale również człowiekiem co uważam dzisiaj za rzadkość u lekarzy

Zgrzeszyłbym żebym inaczej ocenił pana doktora. Jest fachowcem w dziedzinie kardiologi. Polecam każdemu kto ma problemy sercowe.

wysokiej klasy specjalista badań serca przez cewnikowanie niałem 9 te wykonywane przez dr Ochałę wyjątkowo sprawnie wykonywane załozył mi stent tam gdie inni nie dali rady.