dr n. med. Andrzej Ochała

Kardiolog

leczy mnie od 9 lat postawił mnie na nogi psychicznie i fizycznie pozostał nie tylko lekarzem ale również człowiekiem co uważam dzisiaj za rzadkość u lekarzy

Zgrzeszyłbym żebym inaczej ocenił pana doktora. Jest fachowcem w dziedzinie kardiologi. Polecam każdemu kto ma problemy sercowe.

Na wszystkie osiem pytań odpowiedziałem "zdecydowanie tak".Jestem już w jesieni życia i miałem wiele wizyt i spotkań z lekarzami.Było różnie.Zaznaczenie innych odpowiedzi byłoby nie szczere i krzywdzące.

Polecam Polecam wszystkim.Jestem 9 lat po zawale serca od siedmiu lat zażywam lekarstwa ustalone przez P. Doktora i czuje się znakomicie

Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do chorych i byli tak dobrymi specjalistami nie balibyśmy się chorować!! Polecam gorąco!

Polecam gorąco!

wysokiej klasy specjalista badań serca przez cewnikowanie niałem 9 te wykonywane przez dr Ochałę wyjątkowo sprawnie wykonywane załozył mi stent tam gdie inni nie dali rady.