dr n. med. Andrzej Olbromski

Lekarz rodzinny

2,9

Lekarz sympatyczny, ale niestety dba bardziej o swój portfel niż o zdrowie pacjenta. Podwyższone ciśnienie u nastolatka to dla niego nic nie znaczy. Zmiana lekarza rodzinnego uratowała mi dziecko. Nadciśnienie tętnicze ciężkie, według niego w normie.

Lekarz godny polecenia,nigdy nie ma problemu z wysłaniem do specjalisty,zawsze wysłucha i pomoże. Nigdy nie zlekceważył najmniejszych objawów choroby-chociaż ja potrafiłam,zawsze wysłucha i ustawi do pionu jak trzeba.Nie wyobrażam sobie innego lekarza rodzinnego niż Pana Andrzeja! 25lat zaufania ,polecam z czystym sercem:)

Polecam, lekarz z powołania. Rzeczowy, niezwykle kompetentny i przyjazny dzieciom. Przy tym z poczuciem humoru. Zawsze uprzejmy, nie popędza, wysłucha.

Super lekarz .Chodzę do nieo od niedawna. To profesjanalista w swoje dziedzinie .Z żadnego lekarza ,nie byłem tak zadowolony jak z pana Doktora

Wizyta u niego to pomyłka, mnóstwo szowinistycznych tekstów a na koniec propozycja usiądnięcia mu na kolanach.

Profesjonalizm w każdym aspekcie.. Odpowiednie podejście do pacjenta, charyzma,godny polecenia lekarz rodzinny.

Profesjonalizm w każdym aspekcie..
Odpowiednie podejście do pacjenta,
charyzma,godny polecenia lekarz rodzinny.

Bardzo go lubie, nie zlekceważył nigdy nawet najmniejszych moich objawów, dużo tłumaczy, jest sympatyczny w razie potrzeby kieruje niezwłocznie do specjalistów.

Super lekarz, bardzo dokładny i opiekuńczy

Super lekarz, bardzo dokładny i opiekuńczy

Chodzę do tego lekarza bardzo długo. Ale i rzadko. Nie polecam, mimo, że lekarz jest b. uprzejmy i miły to samemu często trzeba określać co chcemy aby nam przepisano oraz co nam dolega. Poza tym działa niemądrze, bo na byle przeziębienie przepisuje antybiotyki.

nie polecam dużo mówi mało robi sam nie kieruje na badania profilaktyczne trzeba się prosić