dr n. med. Andrzej Olszanowski

Kardiolog dziecięcy

Niesympatyczny , opryskliwy, nie potrafił powiedzieć dzień dobry, badanie echo serca zrobił bardzo boleśnie ( bo duża otyłość ,) wywiad wyglądał jak tresowanie ucznia przy tablicy. Wielkie fochy i laska za przeprowadzenie badania za które miał zapłacone z pakietu komercyjnego. Zdecydowanie nie polecam

Pan doktor z pewnością jest świetnym specjalistą i dlatego polecam go swoim znajomym. Natomiast chodząc do niego na wizyty państwowe z synkiem miałam wrażenie wręcz, że nie lubi pracować z dziećmi. Drażnił go płacz niemowlaka, nie rozumiał histerii 2-latka podczas badania UKG. Jako matka byłam bardzo spięta i niespokojna przed każdą wizytą.

Doktor wnikliwy i budzący zaufanie. Dobrze rozpoznał wadę serca u mojego syna. Skierował go do Zabrzanskiej kliniki, umówił termin i teraz przyjeżdżam do niego na kontrole. Czasami długo czekam ale takie są chyba realia publicznej opieki zdrowotnej w Polsce.

Nie potrafię stawiać pośrednich ocen. Oceniam albowiem dobrze albo zle. Pana doktora muszę ocenić dobrze ponieważ wyleczyl moja córeczkę, a dokładnie postawił trafna diagnozę, załatwił szybko miejsce w klinice kardiochirurgii . Leczenie przebieglo sprawnie i bez powiklan. Zawdzięczam jemu zdrowie mojej Justysi, a może nawet jej życie. Na ta stronę trafiłam przypadkiem szukając innego lekarza. Mam jednak poczucie wdzięczności dla Pana doktora i musiałam napisać tych kilka słów.

Jestem osobą dorosłą i pracuję obecnie w Hamburgu. Najczęściej jak przyjeżdżam do Polski staram się zgłosić do doktora na kontrolę. Nie wiem czy doktor poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu i czy kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego. Wiem natomiast, że dopiero on wykrył u mnie wrodzone zwężenie aorty (jak miałem 15 lat). Inni lekarze nie potrafili. Myślę, że dzięki niemu żyję.

Zdecydowanie nie polecam!Koszt wizyty nieadekwatny do wykonanych badań.Dowiedziałem się to co powiedział mi pediatra w ośrodku zdrowia badająć zwykłą słuchawką.No, i tzw."look" doktor wykonujący badania ciągle ziewająć, no to albo po ciężkiej nocy albo nudziła go ta cała sprawa....

Lekarz, który uratowal życie mojemu synkowi. Konsultowal go w szpitalu i trafnie rozpoznal grozną wadę serca. Teraz jest po operacji i chodzę do doktora na kontrolne badania. Uważam, że jest to lekarz bardzo kompetentny i szczerze go polecam.

zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Przez jego niedopatrzenie i błąd doprowadził do poważnych konsekwencji zdrowotnych u naszego półrocznego dziecka z wadą serca. Na szczęście syn jest po operacji i wszystko idzie ku dobremu. Doktor Olszanowski nie rozpoznał stopnia ciężkości wady, nie wdrożył odpowiedniego leczenia farmakologicznego. Nie skierował do szpitala, nie było robionych dokładnych badań. Cena za wizytę którą sobie życzy jest nieadekwatna do umiejętności które posiada. Są oddziały kardiologii dziecięcej które bardzo dobrze diagnozują wady serca, czego nie da się zrobić w gabinecie w ciągu 20 - 30 minut. Szczerze nie polecam lub polecam (tak jak to uczyniliśmy) konsultację u innych specjalistów.

Polecam.Bardzo dobry specjalista,dokładnie tłumaczy,tak że laik wie o co chodzi.Miły,lubi dzieci.Godny zaufania.