lekarz Andrzej Olszewski

Traumatolog, Ortopeda

Cieszę się że trafiłam w ręce tak wyspecjalizowanego w swojej prefesji lekarza. Pan Doktor uratował moje kolano po wielokrotnych zwichnięciach rzepki, po tym jak inni lekarze kazali nauczyć się żyć z owymi zwichnięciami. Wszystko jasno wytłumaczył, odpowiadał na każde zadane pytanie. Jestem dozgonnie wdzięczna za poświęcony mi czas jaki i trud włożony w rekonstrukcję MPFL jak również w artroskopowe szycie łąkotki. Pan Andrzej Olszewski to lekarz z powołania.

LEKARZ Z POWOŁANIA!!!!!! BARDZO UPRZEJMY, FACHOWA POMOC A PRZYSTĘPNY SPOSÓB PREZENTACJI PROBLEMU. POLECAM GORĄCO

Prawdziwy profesjonalista. Bardzo miły i pomocny. Lekarz z powołaniem. Jest po rekonstrukcji ACL i częściowym usunieciu łąkotki przyśrodkowej. Wszystko goi się idealnie. Jestem bardzo zadowolony. Cieszę się, że trafiłem na tego lekarz. Polecam w 1000%.

Prawdziwy profesjonalista. Bardzo miły

Lekarz cierpliwy, wszystko tłumaczy, dobre podejście do pacjenta. Specyficzne poczucie humoru. Miałem robiona rekonstrukcje wiązadła ACL i częściowe usunięcie łąkotki. Polecam

Kompetentny,uprzejmy,wzbudzający zaufanie,profesjonalista,poświęca dużo czasu pacjentowi,godny polecenia!!!

REWELACJA Z TAKIM PROFESJONALISTA DAWNO SIĘ NIE SPOTKAŁAM MIŁY SYMPATYCZNY UPRZEJMY CO TU WIELE MOWIC LEKARZ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA WIDAĆ ŻE KOCHA SWOJ ZAWÓD !!!

Jestem bardzo zadowolony z wizyt. Czułem się jak znałbym go prywatnie od wielu lat. Polecam.

Wspaniały lekarz, rewelacyjne podejście do pacjenta, robił mi dwa tyg temu artroskopię kolana, miałam szytą łąkotkę, na dzień dzisiejszy chodzę bez kul, rana się ładnie goi. Zdecydowanie podejmę się operacji drugiego kolana. Pozdrawiam

Spełnił moje oczekiwania,kompetentny,uprzejmy,poświęcił odpowiednio dużo czasu,tłumaczył chorobę i metodę leczenia,kompleksowo podchodził do problemu zdrowotnego,wzbudzał zaufanie!Z całą pewnością poleciłabym Tego lekarza!!! Meirowska

Meirowska

bardzo uprzejmy , kompetentny poświeca duzo czsu pacjentowi