lekarz Andrzej Orawiec

Ginekolog

Chciałam Wam odradzić wizytę u ginekologa Andrzej Orawiec. Wizyta z badaniem 100f Sprzęt starej daty na którym dobrze nie widać, nawet pęcherza ciążowego we wczesnej ciąży, nie wspomnę już o serduszku. Przez jego stary sprzęt teraz żyje w niepewności czy ciąża rozwija się prawidłowo... zaznaczam, że jest to moja druga ciąża, w poprzedniej byłam na kilku badaniach usg i nigdy nie spotkałam się z tak starym sprzętem : Wizyta bardzo krótka, spóźnił się na nią 4h!!!!!!! Jeździłam tam 3 razy, za każdym razem mówiono mi przyjechać proszę za godzinę, doktor w drodze.... Mam wrażenie, że lekarz ten nie traktuje kobiet jako pacjentki, a jako klientki w dosłownym znaczeniu tego słowa!!! Najzabawniejsze jest jedno. Pęcherz ciążowy odpowiada wiekowi ciąży, nie mam żadnych plamień, ani nigdy nie miałam od początku ciąży, a lekarz "przepisał" mi Duphaston za 25f!!! oczywiście w Anglii tego kupić nie można, więc On ma przyszykowaną już całą szafkę tego leku aby wciskać zestresowanym pacjentkom. Byłam tak zestresowana wizytą u Niego, że wzięłam te tabletki i nawet nie zapytałam go po co mi je, skoro wszystko jest ok??? Czy jest sens przyjmowania tabletek na zapas??? Moim zdaniem to niepoważne, oferować te tabletki pacjentkom którym nic się nie dzieje! Czysty biznes! nie biorę tych tabletek bo i po co?? Oczywiście nie zapomniał dodać, proszę przyjść na usg za 2tyg, aby zobaczyć czy serduszko bije.... Ten stary sprzet to chyba celowo, aby naciągać pacjentki na kolejne wizyty!! Nigdy już nie pójdę do niego na wizytę, wolę dołożyć i iść do angielskiej kliniki na usg! Zresztą to nie tylko moja opinia, poczytajcie na opiniach o lekarzach, opinie innych pacjentek tego lekarza w Soton!!! pozdrawiam

Witam, zwykle nie bawię się w takie pisaniny bo po prostu na to nie mam czasu-zbulwersowała mnie opinia nt doktora Orawca gdyż moim zdaniem doktor to bardzo dobry fachowiec- ja miałam spore problemy z moja ciążą a inny lekarz do którego poszłam tak mnie nastraszył ze nie mogłam spać bo tak bałam się o moje dziecko a doctor Orawiec mnie uspokoił, przebadał kompleksowo wytłumaczył wszystko i okazało się że wszystko jest ok. Pani która pisze ten chory komentarz po prostu musi odreagować zapłatę za wizytę i przez to wprowadza innych ...

Witam,

Pani która pisze ten chory komentarz po prostu musi odreagować zapłatę za wizytę i przez to wprowadza innych w błąd- osądzanie wiedzy lekarza kiedy samej się robi błędy ortograficzne ( DWÓCH PANI PISZE PRZEZ DWUCH!!!) ...... ja w każdym razie byłam i jestem zadowolona a moja córka ma się b.dobrze i za to jestem doktorowi wdzięczna. Ja jestem fryzjerka i też pobieram spore opłaty za usługi z tym że to mój pracodawca mi płaci cząstkę z tego!!! To że można z doktorem pogadać to wg mnie tylko łamie bariery między pacjentem a lekarzem zwłaszcza ginekologiem który zajmuje się
najbardziej wstydliwymi tematami-przecież doktor musi jakoś ośmielić pacjentkę aby się wszystko dowiedzieć.
Ja u doktora byłam już wiele razy a nie tak jak Pani raz czy dwa i gorąco polecam!!!!!!!!!!!!!!!

Fantastyczny lekarz!!! Poza kompetencjią i fachową wiedzą, charakteryzuje się także miłym usposobieniem. Gabinet dobrze wyposażony; doktor zawsze pod telefonem, co niewątpliwie buduje poczucie bezpieczeństwa szczególnie w tak ważnym i wrażliwym dla kobiety okresie jakim jest ciąża. Jest w dodatku wyluzowany i nie panikuje. Prowadził moją ciążę zakończoną szczęśliwym rozwiązaniem 2 miesiące temu i będzie prowadził na pewno każdą następną. Polecam, bo mało takich lekarzy obecnie się spotyka!!!

Chciałabym polecić wszystkim kobietom doktora Orawca. Doktor jest wspaniałym specjalistą i bardzo dobrym człowiekiem. Wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze, Pan doktor odpowiada na wszystkie pytania. Zawsze wspiera pacjentkę dobrym słowem. Jest cierpliwy i wyrozumiały. Profesjonalista i lekarz z powołania! Doktorze, dziękuję za zaangażowanie i za to , że zawsze ma doktor czas dla pacjentki. Veronika S.

Już po pierwszej wizycie w gabinecie doktora Orawca byłam zadowolona… Zdecydowanie jeden z najlepszych ginekologów z jakimi miałam do czynienia. Poza profesjonalizmem, wielką wiedzą i skutecznością leczenia, jest także bardzo kulturalnym człowiekiem… Traktuje pacjentkę z szacunkiem i taktem. Udziela rzetelnej odpowiedzi na każde pytanie, tłumaczy sposoby leczenia, możliwe przyczyny, możliwe skutki uboczne, zagrożenia itd. Pozdrawiam

Jestem jego pacjentką od 5 lat i nie zamieniłabym go na żadnego innego. Jest po prostu świetny! Ani razu nie byłam u niego prywatnie, z resztą on nigdy mi tego nawet nie zaproponował. Poleciłam go już kilku moim koleżankom i wszystkie są tak samo nim zachwycone, bo to po prostu najlepszy lekarz pod słońcem!!

Zgadzam sie z wszystkimi uprzednio napisanymi, pozytywnymi komentarzami na temat doktora Orawca. To jeden z najlepszych lekarzy Ginekologow, a chodzilam do wielu ktorzy stwierdzili u mnie endometrioze i ze prawdopodobnie nie bede mogla miec dzieci- bylam przerażona! Potem trafilam do doktora Orawca i oczywiscie (!!!) okazalo sie ze nie mam zadnej endometriozy. Teraz jestem szczesliwa matka 8- miesiecznej coreczki. Oczywiscie cala ciaze prowadzil doktor Orawiec. Polecam go z całego serca kobietom

Witam wszystkich odwiedzających tą stronę. Byłam niedawno u Pana doktora na wizycie i uważam że jest bardzo kulturalny, ma wielką cierpliwość a także powołanie. Poza tym chętnie wysłucha i da trafne wskazówki. Co prawda wizyta nie trwała zbyt długo, jednak dowiedziałam się wszystkiego co potrzebowałam wiedzieć więc suma sumarum polecam tego doktora!

Byłam w gabinecie na kobierzyńskiej już dwa razy. Do Dr Orawca trafiłam przez komentarze. Przyznam, że nie żałuję. Dla mnie to czy lekarz jest mily ma duże znaczenie, tym bardziej jeśli jest to ginekolog. Ten doktor jest przesympatycznym człowiekiem i odpowiada na każde, nawet glupie pytania! Polecam

Doktor Andrzej Orawiec to lekarz z powołania. Jest bardzo miły, a sama wizyta to pasmo śmiechu- bardzo pozytywnie, brak niepotrzebnego stresu. Wizyta bez pośpiechu, skrupulatne badania i naprawde dr Andrzejowi zależy by pomóc. Tłumaczy cierpliwie medyczne zawiłości jak mało kto. Lekarz ten jest godny polecenia i warty zaufania. Teresa M.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz