lekarz Andrzej Paciorkowski

Diabetolog

Niedawno przeprowadziłam się do Nekli, i z musu zapisałam się do tego właśnie doktora który nie ma za dobrych opinii! Z musu szłam do Niego na pierwszą wizytę w celu uzyskania opieki nad Mężem po operacji! Tak jak pierwszy raz poszłam do Niego, tak już nigdy więcej moja noga w Jego beznadziejnym gabineciku nie postanie! Z góry lekarz stwierdził, że nie ma powodów aby brać opieki nad Mężem który nie może sam chodzić, i tym bardziej prowadzić sam samochodu. Tak więc chyba z bucika do Wrześni na zdjęcie szwów się przejdzie bo to w sumie z Nekli do Wrześni to prawie rzut beretem! A po drugie poinformował że dlaczego Mąż nie zgłosił się do Niego, skoro też jest lekarzem i który też może Go świetnie poprowadzić u Jego świetnych znajomych! Normalnie żenada! Lekarz który jest od chorób ogólnych chce się zajmować leczeniem specjalistycznych chorób! Śmiac mi się chciało jak to usłyszałam z Jego ust! Wracając do Pana beznadziejnego lekarza, to stwierdził również że szpital okłamuje bo ma gdzieś to że Żonie powinien wystawić opiekę nad Mężem. Widocznie dla tego Pana w Nekli był wielki problem ze po opiekę się do Niego pofatygowałam i że rozsadniej mam do tego tematu podejść, bo to że Mąż nie będzie miał jak dojechać do Wrześni na zdjęcie szwów to jest "temat kosmetyczny"- cytuje Jego właśnie słowa! Tak więc prawie na koniec mojej wizyty w Jego gabineciku zwrócił mi uwagę że nie mam robić głupich min, bo to On jest lekarzem i On wie lepiej! Panie Doktorze! Dziękuję za Pana wielkie serce i przyznanie mi tylko 5 dni opieki, widziałam z jakim bólem Pan to wypisywał, i życzę takich szczerych opinii o Pana pracy jak moja, może w końcu Ktoś Odpowiedni się tym tematem zajmie :) do niezobaczenia

BARDZO DOBRY LEKARZ, FACHOWO TŁUMACZY CHOROBĘ, MA INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DLA PACJENTA, DUŻO POTRAFI ZAŁATWIĆ DLA CHOREGO JAK MU SIĘ COŚ NALEŻY OSPRZĘT ALBO LEKI, GODNY POLECENIA!

Zdecydowanie polecam lekarza Andrzeja Paciorkowskiego,zaangażowanego szczególnie w leczenie cukrzycy i edukację w tym zakresie.

monopol jaki posiada ten pan powoduje, że niestety jego opieka nad pacjentami ogranicza się do (moim zdaniem) pobieżnego rozpoznania problemu. Nie wspomnę o walkach jakie trzeba stoczyć o otrzymanie skierownia do specjalisty. Niestety nie mam w Nekli zbyt wielkiego wyboru.