lekarz Andrzej Pacześniowski

Dermatolog

Wspaniały lekarz! Polecam w 100% Można powiedziec, ze zawdzieczam zycie temu czlowiekowi.. Nigdy nie chodzilam do dermatologa, chociaz mam na ciele bardzooo duzo znamion,jednak jakies, 2 lata temu zauwazylam na brzuchu jedno, ktore calkowicie roznilo sie od pozostalych...zwlekalam z wizyta bo twierdzilam, ze to znamie "jak kazde inne". Do dr.Paczesniowskiego, trafilam z polecenia, po wejsciu do gabinetu powiedzialam z jakim problemem przychodze,ze przy bardzo duzej ilosci znamion, jedno szczegolnie mnie niepokoi.. p.dr.kazal sie rozebrac od pasa w gore i jak tylko to zrobilam to On SAM wskazal mi to Znamie i od razu wypisal skierowanie na zabieg usuniecia do Centrum Onkologii,powiedzial ze to "ostatni dzwonek".. No i sie nie pomylil. Po 2tyg.przyszedl wynik bad histop.i okazalo sie, ze to- czerniak zlosliwy in situ- (czyli w miejscu i bez przerzutow) wlasciwie w 100% wyleczalny. Po tej diagnozie przeszlam jeszcze jeden zabieg wyciecia wiekszej ilosci takanki podskornej-dla pewnosci.Teraz jestem zdrowa:) to tak jakbym urodzila sie na nowo...dzieki tlumaczeniu p.doktora zdecydowalam sie pojsc na ten 1-szy zabieg. Mam 23lata i juz niezly bagaz doswiadczen. Jestem BARDZO zadowolona, ze trafilam akurat do tego Lekarza:)

przez 3 lata zmagałem się z problemami skóry rąk, a on po prostu wypisał receptę i wszystko przeszło ... cud ? nie ! tylko profesjonalista z doświadczeniem. Dzięki doktorku, przed Tobą kilku poległo stawiając diagnozę, a ja straciłem przez nich duzo czasu i pieniędzy.

Lekarz profesjonalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Perfekcyjna diagnoza, fachowo dobrane leki. Świetny dermatolog. Gorąco polecam Pana doktora

Od ok . 8 lat az do 22 mialem problemy ze skora rak i nog w okolicach palcow. Chodzilem po roznych dermatologach, diagnozy byly zawsze podobne: egzema lub grzybica. leczenie na przemian lekami przeciwgrzybicznymi i nie tylko . Flucinar, mascie zawierajace hydrocortizon itp. Nigdy leczenie poza czasowym zklagodzeniem objawow nie przynosilo skutkow. Kiedys po powrocie z zagranicy w ostrym stadium na dloniach postanowilem udac sie do dermatologa prywatnie. Na swoje szczescie trafilem do p. doktora Paczesniowskiego prywatnie. popatrzal na moje dlonie i wydal jako pierwszy lekarz zupenie nowa diagnoze. To ...

popatrzal na moje dlonie i wydal jako pierwszy lekarz zupenie nowa diagnoze. To zmiany alergiczne uslyszalem. Przepisal zupelnie inna masc niz poprzednie, oparta na sterydach. powiedzial ze po tygodniu zmiany znikna calkowicie. Podczas gdy po kilkutygodniowych kuracjach mialem czasowe poprawy stanu.
Popatrzylem na niego z nadzieja jak na cudotworce. A on po prstu byl kompetentny i znal swoj fach. jestem mu niewymownie wdzieczny, dzieki niemu moje zycie wrocilo do normalnosci a to juz ponad 2o lat.
polecam wszystkim pana doktora Paczesniowskiego.

Znakomity dermatolog. Może nie jest wzorem uprzejmości ale też nie jakiś cham i nie po to odwiedzam lekarza, żeby było miło. Ci co miewają problemy ze skórą wiedzą jak czasem trudne w wyleczeniu bywają. Chodziłem wcześniej do innego dermatologa. Najpierw podejrzewał grzybicę, gdy testy nic nie wykazały uznał, że to alergia (choć i testy alergiczne nic szczególnego nie wykazały). Trafiłem wreszcie do dr. Pacześniowskiego. Ten tylko spojrzał i postawił od razu diagnozę - jak się potem okazało słuszną. Trzeba było popróbować trochę leków ale w końcu problem znikł na dobre, bez nawrotów.

Trafiłam do tego lekarza z bardzo rozległymi, zaniedbanymi zmianami skórnymi...Lekarz w kilka miesięcy wyprowadził mnie do normalnego stanu, co wydawało mi się nieosiągalne. Wątpię czy jakikolwiek inny lekarz poświeciłby mi tyle czasu i tak bardzo pomógł.

Zdecydowanie polecam tego dermatologa. Na mój problem skóry dał radę, wytłumaczył co to jest i był bardzo uprzejmy.

BARDZO DOBRY LEKARZ.Z MOJĄ CHOROBA SKÓRY ZMAGAŁAM SIE PRZEZ 15 LAT.ODWIEDZIŁAM WIELU LEKARZY ALE NIKT NIE UMIAŁ MI POMÓC.DR.PACZEŚNIOWSKI JAKO JEDYNY LEKARZ WYLECZYŁ MNIE!

Jeden z lepszych dermatologow na śląsku

Jeden z lepszych dermatologow na śląsku

pan kazał sie rozebrać, kiedy w ogóle to nie było potrzebne. !!

pan kazał sie rozebrać, kiedy w ogóle to nie było potrzebne. !!