lekarz Andrzej Pacześniowski

Dermatolog

pan kazał sie rozebrać, kiedy w ogóle to nie było potrzebne. !!

pan kazał sie rozebrać, kiedy w ogóle to nie było potrzebne. !!

Pan kazał się rozebrać. Na miejsca chorobowo zmienione nie raczył spojrzeć.

Pan kazał się rozebrać. Na miejsca chorobowo zmienione nie raczył spojrzeć.

Od ok . 8 lat az do 22 mialem problemy ze skora rak i nog w okolicach palcow. Chodzilem po roznych dermatologach, diagnozy byly zawsze podobne: egzema lub grzybica. leczenie na przemian lekami przeciwgrzybicznymi i nie tylko . Flucinar, mascie zawierajace hydrocortizon itp. Nigdy leczenie poza czasowym zklagodzeniem objawow nie przynosilo skutkow. Kiedys po powrocie z zagranicy w ostrym stadium na dloniach postanowilem udac sie do dermatologa prywatnie. Na swoje szczescie trafilem do p. doktora Paczesniowskiego prywatnie. popatrzal na moje dlonie i wydal jako pierwszy lekarz zupenie nowa diagnoze. To ...

popatrzal na moje dlonie i wydal jako pierwszy lekarz zupenie nowa diagnoze. To zmiany alergiczne uslyszalem. Przepisal zupelnie inna masc niz poprzednie, oparta na sterydach. powiedzial ze po tygodniu zmiany znikna calkowicie. Podczas gdy po kilkutygodniowych kuracjach mialem czasowe poprawy stanu.
Popatrzylem na niego z nadzieja jak na cudotworce. A on po prstu byl kompetentny i znal swoj fach. jestem mu niewymownie wdzieczny, dzieki niemu moje zycie wrocilo do normalnosci a to juz ponad 2o lat.
polecam wszystkim pana doktora Paczesniowskiego.