lekarz Andrzej Pajdowskilekarz Andrzej Pajdowski - zdjęcie profilowe

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog, RTG, Osteoporolog, USG, Ginekolog

W moich planach na drugą połowę 2013 jest takie skoordynowanie pracy gabinetu i pracowni diagnostycznych, żeby w trakcie jednej kontrolnej corocznej wizyty pacjentka mogła przejść kompleksowe badanie złożone z wielu procedur m.in. różnych badań usg, badania ginekologicznego, endokrynologicznego, badania osteoporozy ( wykonujemy bezpłatne przesiewowe badania w kierunku osteoporozy łącznie z wyliczeniem 10-letniego ryzyka złamania kości -FRAX), badania mammograficznego, biopsji oraz badań laboratoryjnych w tym hormonalnych tak, aby mogła otrzymać wyniki badań lab. pod koniec wizyty. Na koniec w Aptece, znajdującej się na terenie naszego Specjalistycznego Centrum Medycznego w Jarocinie, będzie mogła wykupić wszystkie zaordynowane leki. Takie kompleksowe wizyty powinny być olbrzymią oszczędnością czasu dla naszych często bardzo zapracowanych pacjentów.

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

Profesjonalista a do tego bardzo kompetentny. Szukałam lekarza od dawna i w końcu znalazłam:-) bardzo sympatyczny - POLECAM

miły, trafnie ocenia stan choroby, to bardzo ważne że zawsze stara się kompleksowo podejść do pacjenta

Drogie Pacjentki. Jeżeli szukacie lekarza od którego oczekujecie rzetelnej i profesjonalnej opieki to polecam doktora Andrzeja Pajdowskiego. Mam 44 lata, poskarżyłam się doktorowi na uderzenia gorąca, które mi dokuczają. Wydawało się, że objawy wskazują menopauzę, jednak Doktor Pajdowski podszedł do problemu jak prawdziwy pofesjonalista, z ogromną wiedzą, wysoką kulturą i niezwykłą troskliwością. Pan doktor przebadał mnie, wykonał badanie usg tarczycy i wykrył nieprawidłowość. Zmiana maiała zaledwie 3 mm i jest to zmiana złośliwa. Natychmiast wykonał bezbolesną biopsię ( w tak maleńkiej zmianie- podziw u wielu specjalistów z tej dziedziny)i skierował ...

Natychmiast wykonał bezbolesną biopsię ( w tak maleńkiej zmianie- podziw u wielu specjalistów z tej dziedziny)i skierował do patomorfologa w innym miescie.
Osobiście zawiozłam pobraną próbkę do kliniki i już po 15 min miałam rozpoznanie- nowotwór złośliwy brodawkowy. Zadzwoniłam do Pana Pajdowskiego przekazując telefonicznie informację o wyniku-a on od razu umówił mnie do onkologa w Poznaniu na Garbarach. Pojechałam natychmiast, bez kłopotu dostałam się do onkologa, który wyznaczył termin usunięcia zmiany.
Gdyby nie profesjonalizm, jego wiedza wykraczająca daleko po za jego specjalizację i ogromne chęci w niesieniu pomocy przez doktora Pajdowskiego, to bym nawet nie wiedziała,że moj organizm zmaga się z nowotworem. Szczerze Polecam Doktora Andrzeja Pajdowskiego z wyrazami szacunku i ogromną wdzięcznością z uratowanie życia Agnieszka Sowińska

Lecze sie u p.doktora Pajdowskiego od wrzesnia 2015r. Jestem bardzo zadowolona. Na kazde moje pytanie mam odpowiedz gdy jestem na wizycie lub przez wiadomosci tekstowe czy tez telefonicznie bedac za granica. Po kazdej wizycie jestem pozytywnej mysli ze bedzie wszystko dobrze.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Jarocin"?

Czarnieckiego 25
63-400 Ostrów Wielkopolski