W moich planach na drugą połowę 2013 jest takie skoordynowanie pracy gabinetu i pracowni diagnostycznych, żeby w trakcie jednej kontrolnej corocznej wizyty pacjentka mogła przejść kompleksowe badanie złożone z wielu procedur m.in. różnych badań usg, badania ginekologicznego, endokrynologicznego, badania osteoporozy ( wykonujemy bezpłatne przesiewowe badania w kierunku osteoporozy łącznie z wyliczeniem 10-letniego ryzyka złamania kości -FRAX), badania mammograficznego, biopsji oraz badań laboratoryjnych w tym hormonalnych tak, aby mogła otrzymać wyniki badań lab. pod koniec wizyty. Na koniec w Aptece, znajdującej się na terenie naszego Specjalistycznego Centrum Medycznego w Jarocinie, będzie mogła wykupić wszystkie zaordynowane leki. Takie kompleksowe wizyty powinny być olbrzymią oszczędnością czasu dla naszych często bardzo zapracowanych pacjentów.

Polecam Pan Doktor jest doskonałym ginekologiem i lekarzem.Moją wizytę oceniam bardzo wysoko.Interesuje się faktycznym stanem zdrowia pacjentki ,zajmuje się nią w sposób profesjonalny ,rzeczowy,skupiony na problemie.Lekarz z powołania.Bada bez pośpiechu,delikatnie wszystko świetnie objaśnia i odpowiada na każde pytanie.Atmosfera podczas wizyty bardzo miła i co najważniejsze trafna diagnoza i leczenie. Pierwsza wizyta u P.Doktora była ok.15 lat temu gdy miałam problem z piersią,szybka diagnoza .Pózniej P. prowadził moją drugą ciążę .Chciałam podkreślić ,że nie należała do najłatwiejszych.Właśnie wtedy ,jego życzliwość, otwartość , dyspozycyjność nawet w niedziele ,kompetencja były dla mnie ostoją .Gdyż moja pierwsza ciąża ,którą prowadził INNY LEKARZ skończyła się dla mnie tragicznie , ponieważ miałam kłopot z odklejającym się łożyskiem i zostało to zbagatelizowane ,urodziłam martwe dziecko miszet ,STRASZNE .P. Pajdowski prowadząc moją drugą ciążę dodawał mi otuchy i zawsze podnosił mnie na duchu .Wiedząc co przeżyłam.Jestem mu bardzo wdzięczna za to ,dzięki NIEMU donosiłam i urodziłam śliczną córeczkę 4 kg. z pełną punktacją .Pózniejsze wizyty były kontrolne ,badania USG,cytologia , badanie piersi i tarczycy . Moje zdrowie było w świetnej formie bez żadnych problemów .1 rok temu dostałam wys. ciśnienie zaczęłam leczyć się u p. kardiolog,która zrobiła mi TK i wyszło na niej , że mam małego torbiela na jajniku i wątrobie ,radziła aby to skontrolować u l. gin. Ponieważ , był to okres wakacyjny PDoktor umówił mnie na wizytę za tydzień . była u mnie moja koleż. która miała problemy z torbielami i była po 3 operacjach w ciągu 1 roku.Tak mnie przestraszyła , że nie powinnam czekać tylko jak najszybciej udać się do specjalisty S. Do dziś żałuję tej decyzji ,gdybym wiedziała ,że temu lekarzowi chodzi tylko o kasę i powikłań zamierzonych po operacji to co to jest TYDZIEŃ na czekanie na wizytę jak sobie o tym pomyślę to zastanawiam się gdzie ja miałam rozum .Jestem po operacji lekarza S. po wielkich przejściach , bólu który był narastający piekący ,zimny ,kujący ,ciągnący aż do pachwin, bólu w krzyżu ,płynach w miednicy stanu zapalnego ,który trwa 4 m-c , gorączce 39 c,wymiotach z krwią , biegunce z krwią ,plamieniach , krwotokach ze skrzepami ,po prostu piekło a lekarz S. wymagał wizyt co 3 tyg.za które płaciłam fortunę i nie dał nawet antybiotyku celowo ,aby dać diagnozę ,że jest nowotwór i chciał robić następną operację ,że nie wspomnę , że nie współżyjemy z mężem 6 m-c .dziękuję za wyrozumiałość i wsparcie .Teraz jestem po wizycie u Pana D. A. Pajdowskiego, która trwała ponad godzinę o póznej porze za co PRZEPRASZAM panie czekające za mną ,przemiłą panią w recepcji ,która troszczyła się o każdego pacjenta czekającego wspaniała osoba .Mam kłopoty po operacyjne. Moje leczenie potrwa ,jestem pewna , że P. Doktor A. P. mi pomoże . CDN...

Jestem wręcz ZBULWERSOWANA ostatnią tutaj opinią o Doktorze Andrzeju Pajdowskim !!! Od wielu już lat korzystam z pomocy medycznej Pana Doktora. Leczyłam się wcześniej w Krotoszynie,a fakt, że nie posiadam samochodu / jestem rozwiedziona / sprawił, że wielokrotnie musiałam korzystać z "pomocy telefonicznej" dr. A. Pajdowskiego. Pewnej nocy obudził mnie silny ból brzucha / po zaaplikowanych wcześniej przez - mojego byłego ginekologa z Krotoszyna - tabletkach /. Próbowałam się do niego dodzwonić / była późna pora nocna /. Mój ówczesny ginekolog / jeszcze wtedy nie był nim dr A. Pajdowski ...

Jestem wręcz ZBULWERSOWANA ostatnią tutaj opinią o Doktorze
Andrzeju Pajdowskim !!!
dr. A. Pajdowskiego.
Pewnej nocy obudził mnie silny ból brzucha
/ po zaaplikowanych wcześniej przez - mojego byłego ginekologa
z Krotoszyna - tabletkach /. Próbowałam się do niego dodzwonić
/ była późna pora nocna /.
Mój ówczesny ginekolog / jeszcze wtedy nie był nim
dr A. Pajdowski /, nie chciał ze mną rozmawiać, ponieważ było późno, no i oczywiście nie chciał mi też wytłumaczyć przez telefon, dlaczego zapisane przez niego tabletki powodują
u mnie tak potworny ból brzucha.
Zatem, gdzie miałam szukać pomocy ???
Zadzwoniłam więc do dr. A. Pajdowskiego / wcześniej znalazłam
o doktorze ogłoszenie w prasie regionalnej / i poprosiłam
o radę, co mam robić, ponieważ brzuch "pękał" mi z bólu. Doktor ze spokojnym podejściem - jak do dzisiaj zresztą -
/ nie znając mnie wcale, no i oczywiście nie musiał rozmawiać ze mną przez telefon o bardzo późnej już porze nocnej /, wyjaśnił mi co się dzieje i wytłumaczył, co mam robić.
Kiedy dostosowałam się do zaleceń Pana Doktora, nie wierzyłam, że brzuch mnie już nie boli / dodam, że ból był naprawdę potworny !!! /.
Od tamtej pory, a minęło już sporo czasu,leczę się
u dr. A. Pajdowskiego i NIC nie mogę Mu ZARZUCIĆ !!!
Za pierwszą wizytę, podczas której dr wykonał mi : USG jamy brzusznej, USG tarczycy, USG piersi, cytologię - za to wszystko ZAPŁACIŁAM 120,00 zł.
Tak !!! Nie przesadzam, ani nie kłamię !!!
Też byłam zdziwiona !!!
Ponieważ słyszałam o dr. Pajdowskim takie niedorzeczności, jakie powyżej napisały w swoich tutaj "opiniach"
co niektóre "pacjentki ".
Dlatego nie wierzę,w subiektywne opinie tych pań!
Każdy ma prawo wyboru,dlatego i te panie mogły sobie wybrać innego lekarza.
Ja na Doktorze A. Pajdowskim ZAWSZE mogę polegać !!!
Mogę zadzwonić o każdej porze dnia i późnej nocy - nigdy nie odmówi mi ON fachowej pomocy / chociażby słownej /, kiedy mi coś dolega.
Który lekarz dzisiaj odebrałby telefon od pacjentki
o godz. 23 - ciej i pomagał ustalić przyczynę bólu /a tak było w moim przypadku / ???
Nie znam takiego ginekologa !!!
Za to jestem Panu Doktorowi ogromnie wdzięczna !
Jest to lekarz "z powołania ", specjalista w kilku najważniejszych dla kobiet / i nie tylko dla nas, bo i dla mężczyzn również / dziedzinach medycyny.
Osobiście każdej Pani, polecam fachową pomoc dr. Andrzeja Pajdowskiego z Jarocina / który leczy i pomaga chorym nie tylko w Jarocinie /.
Dziękuję dr. A. Pajdowskiemu za dotychczasową pomoc medyczną.
Joanna z Dobrzycy

Chciałam dać świadectwo i polecić Doktora Andrzeja Pajdowskiego, na jego temat zresztą na temat każdego lekarza krążą różne opinie, najczęściej te złe bo o nich się najdłużej pamięta, a większość jest rządna sensacji - jak to ktoś został źle potraktowany itp. Ja mam zupełnie inne doświadczenie i pragnę się nim tutaj podzielić. Ponad rok temu w piersi wyczułam niewielkie zgrubienie, zaniepokojona poszłam do „mojego” ginekologa, zawsze chodziłam prywatnie, ale tym razem skorzystałam z wizyty w ramach dodatkowego ubezpieczenia. Zostałam zbadania przez doktora stwierdził, że nic nie mam bo na USG ...

Ja mam zupełnie inne doświadczenie i pragnę się nim tutaj podzielić.
Ponad rok temu w piersi wyczułam niewielkie zgrubienie, zaniepokojona poszłam do „mojego” ginekologa, zawsze chodziłam prywatnie, ale tym razem skorzystałam z wizyty w ramach dodatkowego ubezpieczenia. Zostałam zbadania przez doktora stwierdził, że nic nie mam bo na USG nic widać. Większość kobiet poprzestałoby na takim badaniu , mnie jednak coś nie dawało spokoju, poszukałam innego lekarza, poszłam do specjalisty o którym słyszałam wiele dobrego, ze USG to właśnie on wykonuje najlepiej i następnego dnia umówiłam się na prywatną wizytę do Doktora Pajdowskiego. Doktor wysłuchał mnie po czym mnie zbadał i stwierdził, że zdecydowanie coś wyczuwa i zaproponował zrobienie USG. Wynik badania potwierdził obecność 7 mm guza, doktor zaproponował mi zrobienie biopsji, na co wyraziłam zgodę i umówiłam się na kolejną wizytę. Podczas biopsji podtrzymywał mnie na duchu, uspokajał, że nie powinnam się niczego obawiać bo rak tak nie wygląda. Spokojnie czekałam na wynik. Po ok. 2 tygodniach zadzwonił mnie Doktor z informacją, że jest już wynik i zaprosił mnie na koleją wizytę. Niczego złego podejrzewając zjawiłam się następnego dnia z samego rana w gabinecie, doktor zaczął mi opowiadać, że zmianę trzeba usunąć jak najszybciej, że będzie to operacja oszczędzająca, że będę miała dwie piersi, nie wiedząc dlaczego mi to opowiada spytałam o wynik - usłyszałam, że jest niedobry ale też nie mam się martwić bo to jest bardzo mała zmiana we wczesnym stadium, że jest to wyleczalne itd. Pomyślał za mnie a raczej postawił mnie przed faktem dokonanym bo byłam już umówiona w Poznaniu z onkologiem – z bardzo dobrym specjalistą o którym wiele dobrego słyszałam będąc w szpitalu. Dzisiaj to już ponad rok jak jestem po operacji i tak jak Doktor mi obiecywał mam dwie piersi i nadal mogę czuć się w pełni kobietą.
Bardzo dziękuję dr. A.A. Pajdowskiemu za właściwą diagnozę tak maleńkiej zmiany i podtrzymywanie na duchu w tych trudnych dla mnie chwilach. Pragnę jeszcze dodać, że losy pacjentek nie są mu obojętne, dr dzwonił do mnie kilkakrotnie pytając o przebieg dalszego leczenia jednocześnie podtrzymywał mnie na duchu w najtrudniejszym dla mnie okresie życia. Jeszcze raz bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc medyczną i okazane serce. Barbara z Jarocina

Drogie Pacjentki. Jeżeli szukacie lekarza od którego oczekujecie rzetelnej i profesjonalnej opieki to polecam doktora Andrzeja Pajdowskiego. Mam 44 lata, poskarżyłam się doktorowi na uderzenia gorąca, które mi dokuczają. Wydawało się, że objawy wskazują menopauzę, jednak Doktor Pajdowski podszedł do problemu jak prawdziwy pofesjonalista, z ogromną wiedzą, wysoką kulturą i niezwykłą troskliwością. Pan doktor przebadał mnie, wykonał badanie usg tarczycy i wykrył nieprawidłowość. Zmiana maiała zaledwie 3 mm i jest to zmiana złośliwa. Natychmiast wykonał bezbolesną biopsię ( w tak maleńkiej zmianie- podziw u wielu specjalistów z tej dziedziny)i skierował ...

Natychmiast wykonał bezbolesną biopsię ( w tak maleńkiej zmianie- podziw u wielu specjalistów z tej dziedziny)i skierował do patomorfologa w innym miescie.
Osobiście zawiozłam pobraną próbkę do kliniki i już po 15 min miałam rozpoznanie- nowotwór złośliwy brodawkowy. Zadzwoniłam do Pana Pajdowskiego przekazując telefonicznie informację o wyniku-a on od razu umówił mnie do onkologa w Poznaniu na Garbarach. Pojechałam natychmiast, bez kłopotu dostałam się do onkologa, który wyznaczył termin usunięcia zmiany.
Gdyby nie profesjonalizm, jego wiedza wykraczająca daleko po za jego specjalizację i ogromne chęci w niesieniu pomocy przez doktora Pajdowskiego, to bym nawet nie wiedziała,że moj organizm zmaga się z nowotworem. Szczerze Polecam Doktora Andrzeja Pajdowskiego z wyrazami szacunku i ogromną wdzięcznością z uratowanie życia Agnieszka Sowińska

Witam, zdecydowanie polecam doktora Andrzeja Pajdowskiego jako endokrynologa oraz ginekologa. Jest on lekarzem godnym wszelkiego polecenia i zaufania. Dba on o swoich pacjentów i wmiarę swoich możliowości służy pomocą. Sama trafiłam do Niego z przykrą dla mnie sytuacją. Pewien ginekolog X stwierdził u mnie obumarcie ciąży. Był to dla mnie szok. Nie dowierzałam, gdyż cały czas czułam się znakomicie (żadnych plamień ani bólu podbrzusza). Szybko wykonałam telefon do doktora Pajdowskiego i umówiłam się z nim na wizytę następnego dnia. Przypuszczenia się potwierdziły :( Potrafił mi wyjaśnić wszelkie przyczyny które mogły do tego doprowadzić oraz okazał się także odpowiednim "psychologiem" gdyż umiał ze mną na ten temat rozsądnie porozmawiać. Podczas tej wizyty zbadał mi dodatkowo tarczycę. Okazało się, że mam guzka. Wykonano mi punkcję i nie przypuszczałam, że coś złego może mnie spotkać jeszcze w tym roku. Życie traciło sens a sama powoli zamykałam się w sobie. Pewnego dnia zadzwonił do mnie doktor Pajdowski. Wyniki punkcji okazały się nieprawidłowe - rak brodawkowy tarczycy. Kolejna wizyta u lekarza. Wtedy kompletnie się załamałam, gdy usłyszałam, że należy operować. Gdyby nie mąż który był ze mną w tym ciężkim dla mnie czasie oraz rodzina to nie wiem, czy nie popełniłabym największej głupoty w swoim życiu. Sam doktor Pajdowski poświęcił mi sporo czasu i uwagi, aby wytłumaczyć mi idee tego raka oraz poszukać odpowiedniej kliniki. Jest on jedynym lekarzem jakiego znam, który swój zawód wykonuje z wielką pasją i zawsze chętnie wysłuchuje swoich pacjentów. Mam nadzieję, że będę miała jeszcze okazję spotkać się z tym lekarzem i poprosić Go o to, aby był lekarzem prowadzącym moją ciążę, gdy się na nią zdecydujemy wraz z mężem :)
PS Żadna z moich wizyt nie ograniczała się do pięciominutowych spotkań i zerknięcia w wyniki badań - Bujda !!!
Pozdrawiam gorąco, Monika z Jarocina

Witam wszystkich!! Z wielką przyjemnością chciałam polecić pana doktora Pajdowskiego!! Uprzejmy,miły ,kompetentny,z poczuciem humoru,bardzo sympatyczny!!Dlaczegóż tak piszę otóż trafiłam do niego po 2 poronieniach.Byłam na skraju załamania.Po rozmowie z wielkim współczuciem i ogromną determinacją powiedział że zrobi co w jego mocy. Od razu zlecił wszystkie badania hormonalne.Ponadto dostałam od niego skierowanie na badania genetyczne do Kliniki do Poznania, dzięki temu za badania te nie musiałam płacić grubo ponad 1000zł.Dzięki tym badaniom wykryto u mnie przyczynę poronień trombofilia o której to chorobie nie miałam zielonego pojęcia!Zaraz po otrzymaniu wyników zgłosiłam się ...

Witam wszystkich!!
Z wielką przyjemnością chciałam polecić pana doktora Pajdowskiego!! Uprzejmy,miły ,kompetentny,z poczuciem humoru,bardzo sympatyczny!!Dlaczegóż tak piszę otóż trafiłam do niego po 2 poronieniach.Byłam na skraju załamania.Po rozmowie z wielkim współczuciem i ogromną determinacją powiedział że zrobi co w jego mocy. Od razu zlecił wszystkie badania hormonalne.Ponadto dostałam od niego skierowanie na badania genetyczne do Kliniki do Poznania, dzięki temu za badania te nie musiałam płacić grubo ponad 1000zł.Dzięki tym badaniom wykryto u mnie przyczynę poronień trombofilia o której to chorobie nie miałam zielonego pojęcia!Zaraz po otrzymaniu wyników zgłosiłam się na wizytę do pana Pajdowskiego, który zastosował skuteczne leczenie!Po roku czasu na teście pojawiły się 2 piękne różowe kreseczki.Od razu umówiłam się na wizytę oczywiście do nikogo innego jak doktora Pajdowskiego.Oczywiście po wykonaniu Usg okazało się że to 6 tydzień.Przepisał leki podtrzymujące ciążę, zastrzyki, które biorę cały czas i tak jestem już na półmetku ciąży.Czasami nie wierzę,że to prawda ale czując ruchy maleństwa jestem najszczęśliwszą kobietą na ziemi!!!Dzięki panu doktorowi, jego wsparciu uwierzyłam że nie ma rzeczy niemożliwych!!!!Dziękuję Panie doktorze za poświęcony czas,za wsparcie,za nadzieję którą Pan we mnie wzniecił.
Chciałam również pochwalić personel w Centrum Medycznym w Jarocinie gdzie przyjmuje Pan doktor!!Dziewczyny przesympatyczne wszystkie bez wyjątku.Aż chce się tam wracać!!!

Z pewnością jest to lekarz godny polecenia,prawdziwy lekarz z powołania o czym świadczy jego profesjonalne podejście do pacjenta.Negatywne opinie są dla mnie zastanawiające i kompletnie niezrozumiałe.Pan dr zawsze rzetelnie i dokładnie wykonuje badania i analizuje wyniki,zawsze odpowiada na zadawane pytania.Nigdy nie robi badań pośpiesznie,wręcz przeciwnie sumiennie i bardzo spokojnie co sprawia że pacjent czuje się w gabinecie komfortowo i bezpiecznie.Pisanie na forum,że Pan dr "tylko czeka aż ktoś zapłaci" to kompletna bzdura!Leczę się u Pana dra 4 lata i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć,że absolutnie nie jest to lekarz pazerny na pieniądze!!!Poza tym Pan dr jest bardzo,bardzo kulturalnym lekarzem,przemiłym,serdecznym i życzliwym,bardzo pracowitym,a na dodatek także dowcipnym,co sprawia że wizyta u niego to przyjemność.Osobiście uważam Pana dra za wspaniałego lekarza i interesującego człowieka z którym można porozmawiać na każdy temat.Panie pielęgniarki z którymi współpracuje także zasługują na pochwałę za swoją pracę.Prywatnie za całokształt wystawiam Panu doktorowi 6!

Z pełnym przekonaniem stwierdzam, że jest to lekarz godny polecenia. Oprócz tego że jest to bardzo wykwalifikowany i wysokiej klasy specjalista to również bardzo uprzejmy z wysoką kulturą osobistą człowiek. Zawsze bardzo wnikliwie i sumienie wykonuje badania i analizuje wyniki. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga tego sytuacja. Wizyta w jego gabinecie sprawi, że uzyskasz specjalistyczną i bardzo fachową pomoc na problem, który Cię dotyczy. Na koniec dodam, że moja rodzina leczy się u niego dlatego mam do niego 100 % zaufanie. Poleciłam go już wielu znajomym i polecam każdemu kto potrzebuje pomocy i lekarza, któremu może zaufać. Jemu możesz na pewno.

Do doktora Pajdowskiego trafiłam przypadkiem , po wieloletnim zmaganiu się z otyłością. Diety, ćwiczenia - nic nie pomagało. To on pierwszy dał mi światełko nadziei, że przyszły rok może dla mnie wyglądać zupełnie inaczej niż wszystkie poprzednie. Nie tylko zdiagnozował niedoczynność tarczycy - i przepisał odpowiednie leki- to jeszcze zasugerował umówienie się na wizytę w poradni chirurgicznej na leczenie bariatryczne w celu założenia opaski na żołądek. Mimo, iż jestem pełna obaw - to jednak jestem wdzięczna doktorowi , sama pewnie nie zdecydowałabym się na to - a teraz ? już jestem umówiona na pierwszą wizytę i nie mogę doczekać się zabiegu! Wierzę, że to zmieni moje życie - a wszystko dzięki dr Pajdowskiemu :)

Nie polecam tego lekarza z uwagi na kilka istotnych kwestii - przede wszystkim wizyta trwa jakieś kilka minut - w moim przypadku maksymalnie 5 - kosztuje 100 zł - idąc na taką wizytę i płacąc za nią oczekiwałabym poświęcenia uwagi i zrozumienia, a nie tylko odpowiadania na zadane pytania. Pan doktor jedynie wykonał usg tarczycy i przepisał tabletki - nie powiedział nic na temat choroby i zaprosił na kolejną wizytę - oczywiście kolejna wizyta dłużej nie trwała i kolejny raz przepisano mi tylko tabletki. Pan doktor bardzo ogólnie odpowiada na pytania, sam nie opisuje diagnozy...gdybym nie zapytała kiedy brać tabletki to pewnie nie dowiedziałabym się, że na czczo ponieważ widać było, iż tylko czeka aż zapłacę i wyjdę aby przyjąć kilkadziesiąt pacjentów dziennie! zastanawia mnie mocno jak to się stało, iż lekarz ten ma tyle pozytywnych opinii bo głównie z ich względu udałam się do Pana doktora i mocno się zawiodłam.