dr n. med. Andrzej Paluszkiewicz

Miałam wizyte u tego lekarza na fundusz.Przeprowadzil dokładny wywiad,zbadal mnie,zlecił szereg badan.Jestem bardzo zadowolona z wizyty,

Moj tato jest po operacji jelita grubego.Nie byla to jego pierwsza operacja i nie raz byl usypiany. Tym razem po znieczuleniu czul sie bardzo zle,moj tato dostal pooperacyjnych lekow,byl agresywny i mial halucynacje.Lekarz dzis powiedzial mojej mamie ze to alkoholizm i ze nalezaloby mu podac alkohol.To jest cos nie do pomyslenia.Jak ktos na takim stanowisku moze tak powiedziec tym bardziej ze tato nie misl takich problemow.Jest nadal w szpitalu i martwimy sie o niego.Profesor nic ciekawego nie powiedzial mojej mamie,zignorowal ja i w biegu opowiadal ze tato ma problem alkoholowy.To nie miesci sie w glowie.Jestem za granica i nie moge byc teraz przy tacie ale polska sluzba zdrowia jest naprawde wypaczona.Lekarze przyjmuja po alkoholu.Niestety wraz z siostra musimy zglosic to do prokuratury poniewaz nikt taki nie bedzie zmienial tematu bo sie wystraszyl i zgania na pacjenta.Powinuen pomoc i wiedziec jak sie zachowac.Chora ta cala sluzba zdrowia.Nalezy zaczac leczyc lekarzy psychiatrycznie najpierw.

Bardzo powierzchowne podejscie do pacjenta. Brak szczegolowych zalecen, brak zmiany terapi nawet gdy zalecona nie przynosi rezultatow w dlugim terminie. Ogolnie bardzo male zainteresowanie pacjentem - wrazenie, ze bardziej liczy sie ilosc pacjentow niz jakosc diagnozy.

Nie jestem zadowolona z wizyty.Może dlatego,że była to wizyta bezpłatna w ramach ubezpieczenia lekarz nie zainteresował się bliżej moim schorzeniem.Poświęcić pacjentowi 2 minuty to za mało moim zdaniem.

Leczy skrupulatnie,skupia się na problemie pacjenta i jego istocie. Poświęca tyle czasu ile potrzeba pacjentowi za co go cenię

Jest bardzo cierpliwy, zaleca dużo badań zanim postawi diagnozę. Wzbudza duże zaufanie, poparte wiedzą i doświadczeniem. Moi rodzice od 2 lat są stałymi pacjentami doktora - są bardzo zadowoleni, problemy z żylakami u mamy i tętnica u taty zostały złagodzone już po pierwszej wizycie. Szczerze polecam!