dr n. med. Andrzej Pałysewicz

Super specjalista,godny polecenia Prawdziwy Lekarz! Leczę się u Pana Doktora ponad 20 lat i jestem w pełni zadowolony z prowadzenia okulistycznego.Polecam i rekomenduję Pana Dr. wszystkim poszukującym prawdziwego Okulisty!

Super specjalista,godny polecenia Prawdziwy Lekarz!

Naprawdę dobry specjalista,uprzejmy i kompetentny!

Naprawdę dobry specjalista,uprzejmy i kompetentny!

Pomocny, zaangażowany z super podejściem do pacjenta

Pomocny, zaangażowany z super podejściem do pacjenta

Dobry specjalista, zrobił kompleksowe badania oczu, wyjaśnił na czym polega wada wzroku, zaleci odpowiednie okulary. Zdecydowanie polecam takiego specjalistę.

Lekarz genialny - rozpoczął leczenie gdy miałam niecałe 5 lat - miałam mieć zabieg chirurgiczny natomiast poprzez zlecone ćwiczenia, odpowiednie leki i inne, co prawda mało rpzyjemne rozwiązania, dzis mam 22lata okulary o 5di słabsze, całkowita korekcia zeza, brak astygmatyzmu, widzenie obuoczne. polecam

polecam

Ja za wizytę zapłaciłam 100 zł i jestem bardzo zadowolona, Pan Doktor bardzo długo badał mój wzrok (około 45 minut) na różnych sprzętach, długo dobierał szkła i w ogóle był bardzo miły i nie spieszył się, jak to zwykle bywa. W 100% poleciłabym wizytę u pana Pałysewicza. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić, to miejsce, w którym znajduje się gabinet, obskurna stara kamienica, poza tym wszystko naprawdę w porządku. Polecam.

Cóż..nie wiem co napisać....pan dr jest bardzo przyjemny, bardzo miły...ale do tej pory nie zdiagnozował co mi dolega. Poza tym nie tłumaczy jakie ma podejrzenia, ma jakąs swoja wizje i trzeba ciagnąc go bardzo zajęzyk. Plus duzy na pewno za to, że przy pierwszej prywatnej wizycie zorbił mi kompleksowe badania w cenie.

Temu lekarzowi zależy raczej na zarabianiu pieniędzy nie na pacjętach.

Temu lekarzowi zależy raczej na zarabianiu pieniędzy nie na pacjętach.

byłam w czasie kiedy skakał Małysz, pan doktor był tak xajety skokami że źle dobrał mi soczewki korygujące wadę, za kolejną wizytę również zapłaciłam, nie licząc kosztów kolejnych soczewek

Swietny specjalista!OK! Leczę się u niego 15 lat i szkoda,że nie trafiłem do niego wcześniej! Dariusz A.z Lublina.

Swietny specjalista!OK!