lekarz Andrzej Partyka

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny

Witam, bardzo serdecznie polecam pana doktora. W mojej opinii ocena 5/5 to mało, ponieważ: 1. Jako jedyny lekarz spojrzał na rezonans magnetyczny a nie tylko opis do RM, tłumacząc mi dokładnie co się stało. Według mnie powinno to być standardem, niestety wśród lekarzy nie jest. 2. Rozpoczął leczenie lekami, tłumacząc i rozpisujac wszystko tak bym nie miała żadnych wątpliwości. Na pierwszej wizycie dostałam zastrzyk sterydowy, za moją zgodą, który momentalnie obniżył poziom bólu. Pan doktor często powtarzał na wizytach, że on nie chce by pacjenci cierpieli z bólu. 3. Wskazał ...

3. Wskazał zalecenia rehabilitacyjne w pełni trafne. Ze względu na trudności z mojej strony w zakresie dojazdu na rehabilitacje do Pszczyny, mój rehabilitant mógł skonsultować rehabilitację, co było dla mnie bomba, bo najważniejsze jest kompleksowe leczenie.
4. Poczucie humoru na wysokim poziomie! Dla mnie był zawsze sympatyczny, uprzejmy. Tłumacząc wszystko zawsze można pożartować. Nawet przychodząc z trudnymi sprawami.
5. Wszyscy lekarze do których do tej pory trafiłam uważali, ze nadaje się tylko na stół operacyjny. Pan doktor od początku powiedział że zrobi wszystko by mnie przed tym uchronić! Brawa wielkie za takie podejście.

Reasumując, fenomenalny lekarz, taki z prawdziwego zdarzenia, w pełni zaangażowany do swojej pracy z indywidualnym podejściem do pacjenta!
Dodam, że korzystam z wizyt na NFZ.

Super specjalista. Polecam z czystym sumieniem. Spokojny i stara się pomóc . Poświęca czas pacjentowi

Wizyta w ramach NFZ, czekałam 3 miesiące. Warto, bo pierwsze był wywiad potem badanie kolana i precyzyjnie pokazując na modelu kolana dowiedziałam się precyzyjnie od lekarza co mnie tam w środku boli. Dostałam tabletki i skierowanie na 4 zabiegi obok w pokoju.

szybka wizyta i rozpoznanie- duza wiedza. zglosilem sie w tamtym tygodniu z bolem bioder, w ciagu 5 min bylem na RTG, potem USG i podanie zastrzykow (tez pod USG). od tego czasu objawy i bol ustapil. godny polecenia

trudno ocenić lekarza od którego informacje trzeba wyciągać. po 3 miesiącach nadal nie miałem skierowania na RM choć to podstawowe badanie w moim przypadku. Fakt, że przy złamaniach leczenie odbywa się właściwie samo ale 3 miesiące można wykorzystać przynajmniej na pełną diagnozę. zostałem skierowany na basen, ćwiczenia i zabiegi rehabilitacyjne bez pełnego rozpoznania. o jakim kolwiek ruchu mogłem zapomnieć gdyż zerwane więzadło ACL, uszkodzona łękotka, niestabilność stawu rzepkowego tylko unieruchomiła mnie na nowo. nie mam złego zdania na temat jego metody leczenia (nic więcej i tak nie można było zrobić) ...

nie mam złego zdania na temat jego metody leczenia (nic więcej i tak nie można było zrobić) jednakże znajomym polecałbym innego specjalistę, który przynajmniej rozmawia z pacjentem. wiedzę ma, ale raczej zachowuje ją dla siebie

ja i moi znajomi leczyliśmy się u tego lekarza na kasę chorych, bardzo dobrze stawia diagnozy, polega przeważnie na lekach, nie jest zbyt przekonany o dodatkowym wykonywaniu ćwiczeń (trzeba go o to dopytywać - zazwyczaj małomówny), czasem jest bardzo małomówny, jednej znajomej nawet się wydał gburowaty, ale jak się dłużej do niego chodzi to się można przyzwyczaić, a diagnozy naprawdę stawia dobre. Ps. Jak się zapłaci to wizyty wyglądają tak samo jak na kasę chorych.

Ps. Jak się zapłaci to wizyty wyglądają tak samo jak na kasę chorych.

Robi tylko za kasę. Jak ktoś pójdzie na ubezpieczenie to tak będzie tłumaczył, żeby i tak leczyć się prywatnie. Inaczej leczy publicznie inaczej prywatnie. Łasy na pieniądze.

Pana doktora mogę polecić z czystym sumieniem. Kompetentny, rzeczowy a przede wszystkim skuteczny. Nie naciąga

Według mnie dobry lekarz. korzystałem kika razy z jego usług medycznych zarowno w szpitalu jak i prywatnie w przychodni.