lek. dent. Andrzej Pawłowski

Powtórzę za poprzednimi opiniodawcami: "Spokój , opanowanie , fachowość i szacunek dla pacjenta oraz brak stresu."

Profesjonalista jakiego dawno Łosice nie miały. Spokój , opanowanie , fachowość i szacunek dla pacjenta oraz brak stresu.To jest dla mnie klasa, polecam tylko rodzinie by nie zrobiło się zbyt ciasno. Ten lekarz naprawdę pacjenta słucha. Polecam.

Doskonały stomatolog dla dzieci i dla dorosłych. Bardzo sympatyczny i uprzejmy, w razie pytań chętnie opowiada i tłumaczy dlaczego robi tak, a nie inaczej, co świadczy też o jego ogromnej wiedzy. Dodatkowo mogę polecić Pana doktora rodzicom z dziećmi. Świetny kontakt z dziećmi i bezbolesne leczenie owocuje brakiem stresu u maluchów. Negatywna opinia poniżej, to chyba wpis konkurencji, bo chodzimy do Pana doktora od lat z rodziną i nikt nigdy nie czekał godzinami w kolejce. Gorąco polecam - lepszego fachowca w okolicy nie ma.

Gorąco polecam - lepszego fachowca w okolicy nie ma.

Umawia na konkretną godzinę, a w tym samym czasie przyjmuje kilku kolegów przez co trzeba czekać po kilka godzin w kolejce.

Bardzo dobry dentysta, sprytny szybko i pewnie wykonuje zabiegi nie znęca się nad pacjentem (dźgając obolałego zęba po kilka razy wypytując czy boli) polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Łosice"?

Rejonowa Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Łosicach
Szpitalna 2