dr n. med. Andrzej Pawłowski

Laryngolog

Niestety nie mogę podziękowac Panu doktorowi osobiscie, bo ma teraz bardzo duze problemy zdrowotne, ale muszę wszystkim opowiedziec, jakim fantastycznym był lekarzem i człowiekiem. Nigdy nie odmówił pomocy, nawet, gdy nie był to jego dzień roboczy. Zawsze usmiechnięty, z ogromnym poczuciem humoru.Osoba empatyczna, kochana, lubiana. Jeżeli czyta ktoś, kto był pacjentem doktora, to mnie zrozumie. Wracaj do zdrowia, Panie doktorze, osoba o wielkim sercu. Twoi pacjenci.

Wspaniały i kompetentny lekarz. Podchodzi bardzo życzliwie do pacjenta i jego problemów, jak to było w moim przypadku przewlekłego zapalenia ucha środkowego

Bardzo dobry lekarz polecam. Bylem pacjentem Pana doktora on jedyny zdiagnozował moją chorobę

zostałam przyjęta z dzieckiem prawie o godz. 24 SUPER LEKARZ

zostałam przyjęta z dzieckiem prawie o godz. 24
SUPER LEKARZ

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Gdynia"?

Wojciech Brzoznowski

Laryngolog dziecięcy
VITA- MED
81-085 Gdynia

Słupecka 45
81-313 Gdynia

Masztowa 8a
81-001 Gdynia
al. Wolności 40 (Stary Browar)
Lębork
Antoniego Abrahama 84 lok. 4