lekarz Andrzej Pietrzak

Pań Doktor prowadził moją ciążę, bardzo konkretny, uprzejmy, zaangażowany, konkretny, zawsze pod telefonem, zawsze pomocny, mało jest takich lekarzy, polecam z całego serca.

Ten człowiek jest lekarzem,ktoremu brakuje klasy i profesjonalizmu.Rok temu potraktowal mnie podczas przyjecia na oddział jak zwierzę.Jestem zbulwersowana jego postepowaniem i bezczelnością.Zupełnie nie pasuje do zespolu pozostałych ginekologów tego oddziału.stanowczo odradzam.

przedewszystkim wspaniały człowiek dzięki niemu mam cudowną córkę dał mi nadzieję gdy inni ją odebrali traktuje pacjętkę jakby była dla niego najważniejsza na świecie podczas wizyty wprowadza lużną atmosferę i rozładowuje napięcie polecam z całego serca

Miałam wątpliwą przyjemność spotkania tego lekarza podczas moich pobytów w szpitalu w związku z zagrożonymi ciążami. Niestety, nigdy nie miał czasu dla pacjentek, obchód polegał tylko na zapytaniu, czy szystko dobrze. Nawet jak pacjentka skarżyła się na jakieś dolegliwości, było to ignorowane. W ten sposób jedna dziewczyna, leżąca obok, urodziła w 32.tygodniu ciąży - codziennie mówiła, że ma skurcze i słyszała odpowiedź, że chyba jej się wydaje. Zdecydowanie nie polecam!!! Aczkolwiek słyszałam, że podczas prywatnej wizyty jest cudowny...

Pan doktor bardzo mily i uprzekmy, interesuje się pacjentkami nawet podczas pobytu w szpitalu, jednakze czasem jego kompetencje nie sa dosc wysokie. a koszty wizyty stanowczo zbyt drogie.

Bardzo dobry lekarz. Z własnego doświadczenia polecam pana doktora. Pomógł mi donosić szczęśliwie trzecią ciążę(po dwóch nieudanych próbach)